به گزارش افکارنیوز،

دو دختر نوجوان آمریکایی که قصد داشتند پس از کشتن همکلاسی های خود با چاقو، گوشت و خون آنها را بخورند، پیش از ارتکاب به این اقدام وحشیانه از سوی پلیس بازداشت شدند.

براساس گزارش اداره پلیس بارتو در ایالت فلوریدا، این دو دختر 11 و12 ساله که به چاقو مسلح بودند بدون درگیری در مدرسه راهنمایی بارتو بازداشت شدند. این دو دختر در میان دیگر اتهامات به اتهام همکاری به قتل و حمل چاقو در مدرسه متهم شدند.

اکنون مقامات قضائی باید در باره چگونگی اتهامات رسمی آنان برای قرار دادن اتهامات آنان در رده بزهکاری جوانان یا بزرگسالان تصمیم گیری کنند. برایان دورمن، معاون رئیس پلیس بارتو گفت: این دو دختر نوجوان پس از بازداشت به ندامتگاه نوجوانان منتقل شدند

براساس اظهارات و اسناد و مدارک اداره پلیس، قرار بود یکی از دخترها به دستشویی برود و برای اجرای قصد شوم خود و کشتن همکلاسی ها انجا کمین کند. انها تصمیم داشتند گلو و اجزای بدن قربانیان را بریده و گوشت و خون آنان را بخورند.

این دو بزهکار همچنین تصمیم داشتند در پایان کشتار خودشان را با چاقو به قتل برسانند تا خودکشی تلقی شود. براساس برنامه ریزی ، آنها قصد داشتند دستکم یکی از دانش آموزان را بکشند اگرچه امیدوار بودند همه 15 تا 25 دانش آموز را هر کجا که دیدند به قتل برسانند.

این دو نفر معتقدند کشتار بیشتر سبب گناه بیشتر آنان می شود و مطمئن می شوند پس از اینکه خود خودکشی می کنند یکسره به جهنم می روند و در کنار شیطان خواهند بود.

براساس اظهارات کاراگاهان پلیس این دو دختر نوجوان در اثر تماشای فیلم های ترسناک در خانه های یکدیگر چنین توطئه ای را برنامه ریزی کرده بودند. این درحالی است که مسئولان مدرسه راهنمایی آنان پس از اینکه دریافتند آنها از سر کلاس غایب هستند سراغ آنان رفته و نقشه شان نیز نقش بر آب شد. مسئولان این مدرسه آنان را در دستشویی پیدا کردند و پس از گفتگو با آنان در دفتر مدرسه متوجه شدند آنان 4 عدد چاقو ، یک چاقوی پیتزا بری و یک چاقو تیزکن به همراه دارند.