به گزارش افکارنیوز،

روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی نوشت، این نمایشگاه شامل ماکت محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی است در حالی که دستانش با زنجیر بسته شده و توسط کودکان یمنی به دادگاه کشانده می‌شود. این در اشاره به درخواست برای دادگاهی بین‌المللی او به اتهام ارتکاب جنایات جنگی امارات در یمن و نقض حقوق بشر این کشور است.

این نمایشگاه شامل تابلو‌هایی در خصوص نقض‌های حقوق بشر امارات و جنایات‌های آن علیه غیرنظامیان یمن و همچنین عکس‌های کودکان قربانی شده در جنگ یمن است.

در این نمایشگاه همچنین تصاویری از مهمترین شرکت‌های اماراتی یا فعالان این کشور که باید تحریم شوند، نمایش داده شده و در آن اطلاعات لازم درخصوص کمپین بین‌المللی علیه امارات در اختیار عموم قرار می‌گیرد.

در این نمایشگاه عکس‌هایی نقض‌های حقوق بشر امارات، بازداشت‌های بی‌هدف و سرکوب حق آزادی بیان مخالفان، اصحاب رسانه و دانشگاهیان را تصویر می‌کشند.

برگزارکنندگان "کمپین تحریم امارات" از جامعه جهانی خواستند تا با دخالت فوری خود به نقض حقوق بشر در امارات خاتمه بخشیده و مقامات این کشور را ملزم کنند تا به حقوق بشر احترام بگذارند و آن را به رسمیت بشناسند.

این کمپین بین‌المللی روز شنبه فعالیت خود را با محوریت تحریم ابوظبی در اروپا آغاز کرد و دفتر آن در پاریس است. اولین هفته فعالیت‌های این کمپین در برلین آلمان در مقابل دروازه مشهور "براندنبورگ" برگزار شد که در آن عکس‌هایی از جنایات جنگی ائتلاف سعودی - اماراتی در یمن به نمایش گذاشته شده بود.