به گزارش افکارنیوز،

 یحیی سریع سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن از کشته شدن شماری از سرکردگان ائتلاف سعودی  اماراتی و زخمی شدن ده‌ها نفر در عملیات نظامی منحصر به فرد ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جبهه ناطع در البیضاء در مرکز یمن خبر داد.

وی در بیانیه‌ای خاطر نشان کرد رزمندگان ارتش و کمیته‌های مردمی توانستند نیروهای دشمن را در یک کمین محکم در این جبهه گرفتار کرده که در نتیجه آن ده‌ها نفر از جمله احمد العیاشی و دیمنان و مفرح بحیبح از سرکردگان آنها کشته شدند.

بر اساس گزارش المسیره، این سخنگو افزود همچنان 30 جسد مزدوران در صحنه نبرد بر روی زمین مانده است،‌50 مزدور هم زخمی شده و شمار دیگر به اسارت درآمدند و تعداد زیادی خودروی نظامی منهدم شد و مقادیر تسلیحات به غنیمت رزمندگان درآمد.

به گفته وی، نیروهای یمنی در این عملیات ضربتی مواضعی را که دشمن طی دو روز گذشته پیشروی کرده بود، باز پس گرفتند.

عملیات ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در نهم

خبر دیگر اینکه شماری از مزدوران ارتش سعودی در عملیات ضربتی ارتش و کمیته‌های مردمی و دو کمین محکمی که آنها در نهم و مقابل نجران عربستان ایجاد کردند، به هلاکت رسیدند.

به گفته یک منبع یمنی، نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی، کمین محکمی در برابر یک خودروی نظامی حامل مزدوران ارتش عربستان در صحرای الاجاشر در مقابل نجران ایجاد کردند که به هلاکت تمام سرنشینان آن منجر شد.

ادامه حملات متجاوزان به الحدیده

متجاوزان سعودی اماراتی و مزدورانشان در ادامه حملات خود به مناطق مختلف استان الحدیده، زندان مرکزی در بخش الحوک را گلوله‌باران کردند.