به گزارش افکارنیوز،

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه حمله وحشیانه یک دختر انگلیسی را به یک دختر مسلمان در این کشور به تصویر می‌کشد. در این ویدئو که به طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است مشاهده می‌شود این دختر انگلیسی همکلاسی مسلمان خود را با مشت و لگد مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد و سپس اقدام به کشیدن مقنعه او می‌کند. این ویدئو این دختر انگلیسی را نشان می‌دهد که بصورت پیاپی با مشت به سر و صورت دختر مسلمان می‌کوبد و سپس با پا به زانو‌های او ضربه می‌زند.

صدای خنده چند نفر از شاهدان عینی که ظاهرا چند مرد جوان هستند در این ویدئو شنیده می‌شود. این حادثه در ایستگاه تراموا در منطقه "اولدهام" کلان شهر منچستر انگلیس رخ داد. هنوز زمان دقیق وقوع این حادثه مشخص نشده است.

بنا به ادعای شاهدان عینی این دختر مسلمان در حال مکالمه با تلفن همراه خود بود که ظاهرا به همکلاسی اش برخورد کرد. پس از این اتفاق در حالی که این دختر از حمله دختر انگلیسی غافلگیر شده بود تلاش کرد از خود در برابر او دفاع کند. در ادامه یکی از همکلاسی‌های طرفین درگیری اقدام به مداخله کرد و توانست به درگیری پایان دهد. گفته می‌شود عینک قربانی در این درگیری شکسته شده است. مسئولان آکادمی رویتون و کروپتون E-ACT اعلام کردند در جریان وقوع این درگیری که در خیابان مجاور این مرکز رخ داد قرار گرفته اند. اما بنا به بیانیه‌ای که این مدرسه منتشر کرد آن‌ها هر گونه انگیزه نژادپرستانه را در مورد این حادثه رد کردند و آن را تنها درگیری فیزیکی بین دو دانش آموز اعلام کردند.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس محلی انگلیس در مورد علت وقوع این درگیری ادامه دارد.