به گزارش افکارنیوز،

رژیم صهیونیستی به ناکارآمدی سامانه گنبد آهنین در مقابله با عملیات متقابل و تلافی جویانه مبارزان فلسطینی و رهگیری موشک‌های شلیک شده از غزه اذعان کرد.

تلویزیون رژیم صهیونیستی اعتراف کرد گنبد آهنین فقط سه موشک از هفده موشک شلیک شده از غزه را رهگیری کرده است.

تلویزیون اسرائیل با بیان اینکه شهرک نشینان در نزدیکی مرز‌های غزه، شب را در پناهگاه‌ها گذراندند و کار و تحصیل متوقف شد، افزود: گنبد آهنین فقط سه موشک از هفده موشکی را که از غزه شلیک شده بود، رهگیری کرد. حملات فلسطینیان به شهرک‌های اطراف نوار غزه شهرک نشینان را دچار رعب و وحشت کرد و باعث شد آژیر خطر در این شهرک‌ها به صدا در آید.

گروه‌های مقاومت فلسطین ضمن پاسخ به حملات دیروز و دیشب رژیم صهیونیستی به برخی مواضع مقاومت در مناطق مختلف نوار غزه تاکید کردند در برابر حملات این رژیم به مردم بی دفاع ساکت نمی‌نشینند و در صورتی آتش بس را رعایت می‌کنند که رژیم صهیونیستی هم به آن پایبند باشد.

جنگنده‌های متجاوز رژیم صهیونیستی مواضع مقاومت فلسطین را در مناطق مختلف نوار غزه هدف قرار دادند. نیرو‌های مقاومت نیز با گلوله باران شهرک‌های اطراف نوار غزه به این حملات پاسخ دادند.

این در حالیست که سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز پس از فروکش کردن آتش خشم موشکی امشب سربازان مقاومت در غزه، از عملکرد ۳۰ درصدی سامانه پدافندی گنبد آهنین در رهگیری و انهدام موشک‌های دست‌ساز فلسطینی‌ها خبر داد.

صهیونیست‌ها می‌گویند در مواجهه با باران موشکی سربازان مقاومت در غزه، گنبد آهنین‌شان فقط توانسته ۶۰ موشک از ۲۰۰ راکت فلسطینی‌ها را رهگیری کند.

آنطور که ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داده، رزمندگان مقاومت امشب حدود ۲۰۰ موشک به قلب سرزمین‌های اشغالی شلیک کرده‌اند.