به گزارش افکارنیوز،

قبایل سنحان، بلادالروس، و بنی بهلول در استان صنعاء امروز شنبه با برگزاری یک تجمع پرشور و رژه نظامی آماده باش عمومی برای حمایت از جبهه‌های نبرد اعلام کردند.

این قبایل یمنی در بیانیه‌ای بر ادامه مقابله با ائتلاف متجاوز سعودی آمریکایی تاکید کردند و گفتند: هر چقدر ائتلاف متجاوز از فشار‌های اقتصادی علیه ملت یمن استفاده کند یمنی‌ها بیشتر عازم جبهه‌ها خواهند شد.

شرکت کنندگان در این تجمع خواستار آماده باش ملت یمن و آمادگی کامل آن‌ها برای مقابله با تشدید حملات ائتلاف متجاوز سعودی در جبهه نهم و ساحل غربی و سایر جبهه‌ها شدند.

از سوی دیگر یک منبع نظامی گفت که نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن امروز شنبه مراکز تجمع ارتش سعودی و مزدورانش در جیزان، نجران و عسیر را هدف حملات موشکی و توپخانه‌ای خود قرار دادند.

امروز شنبه در پی انفجار سه بمب در مسیر حرکت خودروی نظامی آن‌ها در جبل الدیر در جبهه ناطع در استان البیضاء کشته شدند.

نیرو‌های یمنی مراکز تجمع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در جبهه "نقیل الخشبه" در استان الضالع را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار دادند.

در پی حملات توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مراکز تجمع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در استان حجه شماری از آن‌ها به هلاکت رسیدند.

در مقابل متجاوزان سعودی روستا‌های بخش مرزی شدا در استان صعده را هدف حملات راکتی و توپخانه‌ای خود قرار دادند.

عربستان سعودی از ششم فروردین ۹۴ با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم‌های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست‌های خود و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود آغاز کرده است که این حملات هیچ نتیجه‌ای به‌جز قربانی شدن میلیون‌ها انسان بیگناه و ویران شدن زیرساخت‌های حیاتی یمن نداشته است.