به گزارش افکارنیوز،

سنگ پرانی نوجوانان شرور در شهر منچستر انگلیس موجب شده است بخش‌هایی از این شهر، برای تردد کامیون‌ها و دیگر خودرو‌ها غیر ممکن شود.

رسانه‌ها در انگلیس نوشتند نوجوانان در محلات شهر منچستر حتی روز‌ها با سنگ به کامیون‌ها حمله می‌کنند که در یک فقره، خسارت دو هزار پوندی به یک کامیون وارد و راننده را سه هفته روانه بیمارستان کرده است.

رئیس شرکت توزیع پارسل پارتنر (Parcel Partner) گفته است در هراس از سنگ پرانی کودکان و نوجوانان، تردد در بخش‌هایی از منچستر دیگر ممکن نیست.

در تصاویر ویدئویی که رانندگان کامیون‌ها ضبط کرده اند، کودکان سیزده ساله نیز با سنگ به کامیون‌ها حمله می‌کنند. در شماری از این تصاویر، نوجوانان خیابان و جاده را می‌بندند و سپس با سنگ کامیون‌ها و تاکسی‌ها را هدف قرار می‌دهند.

به نوشته دیلی میل، مارک لیوزی (Mark Livsey)، رئیس شرکت پارسل پارتنر گفته است برای حفظ جان رانندگان، از این پس توزیع نامه و بسته پستی را در مناطقی از منچستر، از جمله محله موستون (Moston)، متوقف می‌کند.

وی گفت، پس از حمله با سنگ به کامیون و راننده، نوجوانان با قیچی آهن بر قسمت بار کامیون‌ها را می‌شکافند و وارد قسمت بار می‌شوند و بسته‌های مردم را می‌دزدند.

دیلی میل نوشت شرارت نوجوانان محلات ناامن در شهر منچستر، موجب هراس مردم شده است، زیرا این نوجوان با سنگ، میله‌های آهنی و حتی تخم مرغ خودرو‌های عبوری، اعم از کامیون و سواری را مورد حمله قرار می‌دهند و کالا‌های موجود در آن‌ها را می‌دزدند.

ناامنی در شماری از محلات به گونه‌ای است که تعدادی از ساکنان به خبرنگار دیلی میل گفته اند شب‌ها می‌ترسند از خانه شان خارج شوند.