به گزارش فارس,روزنامه یدیعوت آحارونوت روز چهارشنبه (۸ فوریه) اعلام کرد، مبارزه ارتش پس از پنج ماه هنوز نتیجه نداده است و موشها آزادانه در این پایگاه جولان میدهند.

یدیعوت با بیان این که بیشتر نظامیان ساکن این اردوگاه زنان صهیونیست هستند، به نقل از یکی از این نظامیان نوشت: خیلی وحشتناک است. موش‌ها به دفاتر و حتی اتاق‌های خواب و سالن‌های غذاخوری و حتی سرویس‌های بهداشتی حمله کرده‌اند.

این روزنامه صهیونیست اعلام کرد که نیروهای حاضر در پایگاه چندین بار به مسئولان خود شکایت کرده‌اند اما با آنکه مسئولان ارتش تدابیر متعددی در چند ماه گذشته برای نابود کردن موش‌ها اتخاذ کرده‌اند، و حتی تله‌های مختلفی استفاده کرده‌اند، اما همه این اقدامات تاکنون شکست خورده است.

موضوع به حدی حاد شده است که به گفته این روزنامه، این مشکل به پارلمان هم کشیده و در آنجا طرح شد و کنست(پارلمان) برای بررسی مشکل تشکیل جلسه داد.

یک نظامی دیگر حاضر در پایگاه بئرالسبع گفت: تلاش‌هایی که برای نابود کردن موش‌ها به کار گرفته شده، نتیجه‌بخش نبوده است و موش‌ها با آزادی کامل اطراف ما جولان می‌دهند. ما آنقدر می‌ترسیم که شب نمی‌توانیم بخوابیم. هیچ کس با جدیت این مشکل را بررسی نمی‌کند.

ارتش رژیم صهیونیستی که در دو جنگ اخیر خود علیه مقاومت شکست خورده است، ادعا می‌کند که پنجمین ارتش قدرتمند دنیاست.

به گزارش یدیعوت آحارونوت، برخی مسئولان ارتش برای کم‌اهمیت جلوه دادن موضوع، پس از آنکه حاد شده است، گفت: موش‌ها کمتر شده‌اند… بزودی اقدامات دیگری برای نابود کردن آنان انجام خواهیم داد.