به گزارش افکارنیوز،

شبکه الجزیره اخیراً گزارشی درباره حضور محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در نشست گروه20 منتشر و اعلام کرد ولیعهد عربستان سعودی در تصاویر و گفتگوهای صورت‌گرفته در نشست گروه20 در آرژانتین به‌شدت منزوی بود، تا جایی که رهبران بسیاری از کشورها حتی با وی دست هم ندادند.

بر اساس این گزارش،‌ تمام نگاه‌ها متوجه محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی و رفتارها و گفتگوهای وی با دیگر رهبران کشورهای مختلف است که بیشتر آنها نحوه تعامل عربستان سعودی با پرونده جمال خاشقجی روزنامه‌نگار منتقد این کشور را محکوم کرده و عربستان را مسئول انجام این ترور می‌دانند.

 


رفتارهای متزلزل ولیعهد عربستان از همان لحظات اولیه و گرفتن عکس یادگاری کنار دیگر رهبران کشورها مشخص بود و او عجله زیادی برای ترک سکویی داشت که رهبران گروه20 در آنجا عکس یادگاری می‌انداختند، به همین علت به‌عنوان اولین نفر سکو را ترک کرد.

خانم «غاده عویس» از مجریان مطرح شبکه الجزیره در صفحه شخصی خود در توئیتر واکنش جالبی به این وضعیت بن‌سلمان نشان داده و البته واکنشش را در قالب یک کاریکاتور کنایه‌آمیز به ولیعهد سعودی نشان داده است. در این کاریکاتور نشان داده می‌شود که همه سران گروه 20 در یک طرف و محمد بن سلمان به تنهایی در طرف دیگر قرار گرفته که نشان دهنده انزوای این شاهزاده مغرور و جنگ طلب است.