به گزارش افکارنیوز،

به نظر می رسد توئیت اخیر «رودی جولیانی»، وکیل دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که در آن به انتقاد از «رابرت مولر»، مسئول تحقیقات درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا پرداخته است، به ضرر رئیس جمهور آمریکا تمام شده است.

وی در توئیتی که عصر روز جمعه منتشر کرد از «رابرت مولر» و تحقیقاتش درباره روسیه انتقاد کرد و نوشت: «مولر این اتهامات را درست زمانی که رئیس جمهور برای حضور در نشست گروه 20 کشور را ترک کرد، مطرح کرده است. او در ماه ژوئیه هم زمانی که رئیس جمهور به هلسینکی رفت اتهاماتی را علیه روسها مطرح کرد. هر کدام از این اتهامات می توانست یا زودتر و یا دیرتر اعلام شود. واقعا خارج از کنترل است. لطفا نظارتی بر روی آن صورت گیرد.»

این در حالی است که جولیانی در این توئیت به خودش زحمت نداد پس از واژه «گروه 20» و آغاز جمله بعدی یک فاصله بیاندازد. همین مسئله باعث ایجاد یک هایپر لینک آبی رنگ (ابرپیوند که در صفحات وب برای ارجاع دادن به یک سند یا صفحه دیگر استفاده می شود) در توییت او شد.

به همین دلیل به نظر می رسد برخی افراد با خریداری این لینک و اتصال آن به یک صفحه ضدترامپی، از این فرصت استفاده کردند و باعث خوشحالی منتقدان رئیس جمهور آمریکا شدند. زمانی که بر روی این لینک آبی رنگ کلیک می شود، این پیام سیاه به نمایش در می آید: «دونالد ترامپ برای کشور ما یک خائن است.»

همین مسئله باعث شد بسیاری از منتقدان ترامپ به آن واکنش نشان دهند. یکی از کاربران نوشت: بر روی این لینک بزنید و سپس متوجه خواهید شد که چرا این بهترین توئیت جولیانی بوده است.

شخص دیگری هم نوشت: هرگز فکر نمی کردم که یک روز از توئیت جولیانی خوشم بیاید.

مولر زمانی که ترامپ برای نشست گروه 20 راهی آرژانتین شده بود، علیه مایکل کوهن، وکیل سابق رئیس جمهور به دلیل دروغگویی به کنگره اعلام اتهام کرد.

جولیانی از جمله حامیان اصلی ترامپ محسوب می شود که تاکنون هیچ توئیتی علیه رئیس جمهور آمریکا منتشر نکرده است.