به گزارش افکارنیوز،

روز سه شنبه ملوان انگلیسی یک کشتی تفریحی، در اقیانوس اطلس به داخل آب افتاده است و تلاش گارد ساحلی آمریکا برای یافتن این فرد تاکنون بی‌نتیجه بوده است. 

به نوشته خبرگزاری «رویترز»، گارد ساحلی آمریکا اعلام کرد روز چهارشنبه در جست‌وجوی یک خدمه بریتانیایی کشتی متعلق به شرکت «سفرهای تفریحی رویال کارائیبین» در اقیانوس اطلس بوده است.

یک سخنگوی گارد ساحلی آمریکا در مصاحبه‌ای تلفنی اعلام کرده که «آرون هو» بیست ساله، روز سه‌شنبه در فاصله ۴۳۰ کیلومتری شمال‌غرب جزیره پورتوریکو داخل آب افتاده است.

روزنامه «میامی هرالد» پیشتر گزارش کرده گارد ساحلی زمانی از این سانحه آگاه شد که کشتی «هارمونی دریاها»، به قصد سفری ۷ روزه، در حال عزیمت از بندرگاه خود در «فورت لادردیل» ایالت فلوریدا به سمت اولین مقصدش، جزایر «سنت مارتین»، بوده است.

به نوشته رویترز، گارد ساحلی جستجو برای یافتن هو را به وسیله یک هواپیما و قایقی تندرو ادامه داده است.

بنا به اظهارات شرکت سفرهای تفریحی رویال کارائیبین، شخص گم‌شده که عضو «گروه سرگرمی» خدمه کشتی هارمونی دریاها بود، از روز سه‌شنبه سر کار حاضر نشده است.

این شرکت از طریق پست الکترونیکی به رویترز خبر داد: «متاسفانه باید گزارش کنیم در مرور تصاویر دوربین‌های مداربسته، این فرد آخرین بار حوالی ۴ بامداد در حال ورود به عرشه شماره ۵ دیده شده و دیگر اثری از وی دیده نشده است».

بر اساس توضیح «اسکای نیوز»، دفتر امور خارجه بریتانیا بیان کرد در حال یاری رساندن به خانواده فرد گم‌شده بوده است.