به گزارش افکارنیوز،

صفحه‌ای در فضای مجازی که به خبرهای مربوط به محمد بن نایف ولیعهد معزول سعودی می‌پردازد، عکس متفاوتی را از وی به اشتراک گذاشته است.

https://www.afkarnews.com/

 

در این عکس، محمد بن نایف وزیرکشور و ولیعهد سابق سعودی در کنار برادرش، نواف بن نایف در شکارگاهش در منطقه حفرالباطن عربستان به چشم می‌خورد و البته کفش‌هایی که بن نایف ولیعهد معزول به پا کرده، نشان می‌دهد وی علاقه‌ خاصی به کفش‌های اسپورت دارد.

بیستم ژوئن 2017 (30 خرداد 96 ) بود که محمد بن نایف که در دو دهه گذشته یکی از مهره های قدرتمند در دستگاه امنیتی عربستان بود و پادشاه بعدی این کشور به شمار می رفت، با فرمان ملک سلمان پادشاه عربستان برکنار شد و محمد بن سلمان پسر وی، جای بن نایف را گرفت.

پس از برکناری بن نایف، برخی منابع از بازداشت خانگی وی خبر دادند و اینکه هیچ یک به جز اعضای نزدیک خانواده‌اش حق ملاقات با وی را ندارند و حتی ولیعهد معزول 57 ساله برای دیدن هیچ کس به غیر از مادر سالخورده‌اش حق خروج از منزل را آن هم با همراهی نگهابان جدیدی که برای مراقبت از او گماشته شده بودند، نداشت.

حتی یک منبع نزدیک به نایف گفته بود که وی خواستار سفر به سوئیس یا لندن برای اقامت دائم شده بود که سلمان و پسرش با این درخواست مخالفت کرده بودند.

از زمان برکناری بن نایف بر اساس تصاویر معدودی که از وی در فضای مجازی منتشر شده است، وی به کارهای شخصی و تفریحاتی همچون شکار و بازی با نوه‌هایش مشغول بوده است.