به گزارش افکارنیوز،

روزنامه رای الیوم روز جمعه نوشت: شرکت 'حیفا' سازنده مواد شیمیایی رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته است کارخانه جدیدی را برای ساخت مواد شیمیایی در منطقه 'نقب' در جنوب سرزمین‌های اشغالی احداث کند.

انبار‌های آمونیاک این شرکت در بندر حیفا پیش از این و پس از تهدید‌های حزب الله با حکم دادگاه بسته شده بود.

پس از اینکه سیدحسن نصرالله تهدید کرد با هدف قراردادن این انبار‌ها آن‌ها را به بمب هسته‌ای تبدیل می‌کند، ترس ساکنان حیفا و مناطق اطراف آن به شدت افزایش یافته است، زیرا آن‌ها صحبت‌های دبیرکل حزب الله لبنان را بیش از سخنان مسئولان رژیم صهیونیستی باور می‌کنند.

شهردار سابق حیفا در گفتگو با تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: انبار‌های آمونیاک در بندر حیفا و موشک‌های حزب الله با هم بمب هسته‌ای می‌سازند که خسارت‌های هنگفت جانی و مالی برجای خواهد گذاشت.

'یونا یاهف' اضافه کرد: متاسفانه باید بگویم که من سخنان نصرالله را باور می‌کنم و آنچه او گفت: صد درصد صحیح است.

جمعه ۹ آذرماه حزب الله لبنان ویدیویی یک دقیقه و سیزده ثانیه‌ای با عنوان «إن تجرَّأتم ستندمون» (اگر گستاخی کنید، پشیمان خواهید شد) با زیرنویس عبری منتشر کرد و به رژیم صهیونیستی هشدار داد که درصورت هرگونه تجاوز و گستاخی به لبنان پشیمان خواهید شد.

در این فیلم، اطلاعات و تصاویری از پایگاه «بالماخیم»، پایگاه «تل نوف»، پایگاه «رامات دیوید»، پایگاه «نیواتیم»، پایگاه «حتسور»، مرکز تحقیقات هسته‌ای «دیمونا»، «مخازن گاز آمونیاک در حیفا» و «پایگاه فرماندهی کل نیرو‌های مسلح» در تل آویو نمایش داده شده بود.

در ویدیوی منتشر شده توسط حزب الله، تصاویر و نقشه‌های تاسیسات و پایگاه‌های صهیونیستی به همراه صحنه‌هایی از تجهیزات موشکی حزب الله به نمایش درآمد، بخش‌هایی از سخنان «سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب الله آورده شده که به صهیونیست‌ها در مورد تجاوز به لبنان هشدار داده و می‌گوید: هرگونه تجاوز به لبنان، هر بمباران هوایی یا هر شلیک زمینی را قطعاً پاسخ خواهیم داد.