به گزارش افکارنیوز،

 بنا بر گفته مقام‌های آمریکایی، یک تروریست عضو «سنتکام» امروز دوشنبه در شمال سوریه کشته شد تا در یک هفته اخیر تعداد تلفات تروریست‌‎های سنتکام به 4 کشته افزایش یابد.

بنا بر نوشته پایگاه «استرایپز»، یک نظامی آمریکایی عضو تروریست‌های «سنتکام» و همکار ائتلاف به رهبری واشنگتن در عراق و سوریه امروز دوشنبه در شمال شرق سوریه کشته شد.

سنتکام (ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا) ستاد فرمانده کل نیروهای ارتش آمریکا در منطقه غرب آسیا، شرق آفریقا و آسیای مرکزی است.

به گفته مقام‌های آمریکایی، این نظامی تروریست آمریکایی در نتیجه ماموریت نظامی و درگیری کشته نشده و دلیل مرگ او یک اتفاق خارج از این موضوعات بوده است.

البته مقام‌های آمریکایی درباره اینکه هویت و دلیل مرگ این تروریست عضو سنتکام به جزئیات بیشتری اشاره نکرده‌اند.

به گزارش این رسانه، با کشته شدن این نظامی عضو تروریست‌های سنتکام، طی یک هفته اخیر 4 تن از اعضای سنتکام آمریکا کشته شده‌اند.

در یک هفته اخیر، علاوه بر این تروریست عضو سنتکام در سوریه، سه تروریست آمریکایی هم در شهر «التاجی»، و «نینوی» عراق و پایگاه نظامی «العدید» آمریکا در قطر کشته شدند.

به دنبال اقدام ضد ایرانی آمریکایی‌ها در «تروریستی» خواندن سپاه پاسداران، شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران، رژیم ایالات متحده آمریکا را «دولت حامی تروریسم» و سنتکام و تمامی نیروهای وابسته به آن را «گروه تروریستی» اعلام کرد.