به گزارش افکارنیوز،

شب گذشته (سه‌شنبه شب) یکی از کاکنان خانم یک رستوران مشهور و محبوب در شیکاگو روی اریک ترامپ، پسر دوم دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، آب دهان انداخت.

اخبار بین الملل_ اریک ترامپ در این خصوص به خبرنگاران گفت: «بسیار منزجرکننده بود. شخصی که کاملا مشخص بود مشکل روانی دارد، این کار را کرد».

گفته می‌شود این زن که یکی از کارکنان رستوران «آویاری» بوده است پس از آنکه اریک ترامپ به همراه چند نفر وارد این رستوران شد خیلی سریع به سمت او رفته و پس از گفتن کلماتی در زیر لب که ظاهرا ضدترامپ بوده روی پسر رئیس‌جمهور آمریکا آب دهان انداخت.

بلافاصله پس از این حادثه، محافظان مخفی اریک ترامپ با دستبند زدن به این زن او را بازداشت و سریع از محل خارج کرده‌اند.

آنتونی گاگلیلمی، مدیر کل ارتباطات اریک ترامپ، در واکنش به این حادثه در حساب توئیتری خود نوشت: «محافظان شخصی در محل حضور داشتند و به سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا برای اجرای قانون کمک کردند. هر سوالی در خصوص حفاظت فدرالی باید به سرویس اطلاعاتی ارجاع داده شود».

اریک ترامپ پسر دوم رئیس‌جمهور آمریکاست. او در حال حاضر معاون اجرایی سازمان ترامپ بوده و به همراه برادر بزرگترش، دونالد جونیور ترامپ، آن را اداره می‌کند. او به عنوان پسر رئیس‌جمهور آمریکا محافظ شخصی دارد و این مسئله گاهی مورد انتقاد رسانه‌ها قرار می‌گیرد.