به گزارش افکارنیوز،

اما ماجرای توئیت چیست؟ الدویله اخیراً در واکنش به برگزاری کنسرت شکیرا (خواننده غربی) در عربستان سعودی در توییتر خود نوشت "انحاشی یا شاکیرا" یعنی شکیرا فرار کن. ظاهراً نیروهای امنیتی کویتی این توئیت را نوعی تشویق به حمله به عربستان و حمایت از ارتش و کمیته های مردمی یمن قلمداد کرده اند.

اخبار بین الملل- هر چند دادستانی کویت وی را با قرار وثیقه 4 هزار دیناری آزاد کرده است اما اعلام کرده که تحقیقاتش را در این زمینه ادامه خواهد داد.

هر چند این حق مسلم دولت کویت است که برای حفظ امنیت و استقرار داخلی خود و ایضاً روابط با کشورهای دیگر من جمله سعودی هر کاری می تواند انجام دهد اما این حق ما است که بپرسیم که آیا توئیت الدویله و تفسیرهای آن توهین محسوب می شود یا توهین های مکرر رئیس جمهور آمریکا به حکام سعودی جلوی چشم همه جهانیان؟ آیا ترامپ توهینی مانده که به سران سعودی نکرده باشد؟ و جالب اینجاست که همه این توهین ها سر سوزنی سعودی ها را به تحرک وادار نکرد!

به نظر شما چه کسی باعث و بانی توهین به عربستان شده است؟ ناصر الدویله یا جنگ جاهلی بی رحمانه ای که ولیعهد سعودی محمد بن سلمان و ولیعهد امارات محمد بن زاید ضد مردم مظلوم و ستمدیده یمن مرتکب می شوند؟!

به نظر شما چه‌کسی به جایگاه و مقام دینی عربستان سعودی و نقش آن در جهان اسلام لطمه وارد کرد؟! الدویله یا درخواست های متعدد بن‌سلمان برای برپایی روابط با رژیم صهیونیستی که مقدس ترین مقدسات جهان عرب یعنی مسجد الاقصی را اشغال کرده به هر دری می زند؟!

به نظر شما چه کسی به سرزمین حرمین شریفین اهانت کرد؟! الدویله یا بن سلمان که آنجا را محل رفت و آمد صهیونیست ها و "کلوپ های حلال" کرد؟!

اگر کسی باشد که عربستان توهین کرده آن محمد بن سلمان و سرورش ترامپ است که ضربه ای سهمگین بر جایگاه عربستان وارد کردند که با توئیت "شکیرا فرار کن" قلبش به لرزه در می آید.