به گزارش افکارنیوز،

روزنامه القدس العربی چاپ لندن در شماره امروز خود در اینترنت نوشت: جرج نادر، مشاور سیاسی محمد بن زاید، ولیعهد امارات از زمان ریاست جمهوری رونالد ریگان در آمریکا چندین بار بر اساس اتهامات جنسی مرتبط با کودکان به زندان محکوم شده است. وی واسطه اصلی ایجاد ائتلاف میان دولت ترامپ و عربستان سعودی و امارات متحده عربی است.

اخبار بین الملل_ او ماه ژوئن یک بار دیگر به اتهام همراه داشتن اشیاء مرتبط با فساد جنسی علیه حیوانات و کودکان از جمله کودکان کمتر از دو یا سه سال که در معرض آزار جنسی و جسمی قرار داشتند، محاکمه شد.

سال ۱۹۹۰ وی در فرودگاه بین المللی دالاس به اتهام حمل نوار‌های ویدئویی مستهجن بازداشت شد و به جرم خود اعتراف کرد، اما به علت نقش داشتن در رهاسازی گروگان‌های آمریکایی در لبنان از دادگاه تخفیف دریافت کرد. وی سال ۲۰۰۳ در جمهوری چک به اتهام تجاوز جنسی به کودکان به یک سال حبس محکوم شد.

او پس از حمله آمریکا به عراق به این کشور رفت و خود را نماینده شرکت بلک واتر معرفی کرد. وی همچنین تلاش کرد در یک معامله تسلیحاتی میان دولت عراق و روسیه دلالی کند، اما این معامله به سبب نگرانی‌هایی در خصوص فساد مالی به سرانجام نرسید.

جرج نادر پس از آن در ابوظبی اقامت کرد و مشاور سیاسی ارشد محمد بن زاید شد. وی در برگزاری نشست محرمانه سران عرب در یک کشتی در دریای سرخ نقش فعالی ایفا کرد و پیشنهاد تشکیل یک گروه منطقه‌ای متشکل از شش کشور به جای شورای همکاری و اتحادیه عرب را مطرح کرد. پیشنهاد وی حضور امارات، عربستان، مصر، اردن، بحرین و لیبی در این گروه برای مقابله با ترکیه و ایران بود.

اوایل سال ۲۰۱۸ چند هفته پس از آنکه پلیس فدرال آمریکا از یک مخفیگاه جرج نادر اشیاء مرتبط با فساد جنسی با کودکان را کشف کرد، وی همکاری خود را با رابرت مولر، بازرس ویژه رسیدگی به مداخلات ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا آغاز کرد.

اکنون جرج نادر در دادگاه فدرال بروکلین تحت محاکمه است و انتظار می‌رود به ۱۵ تا ۴۰ سال حبس محکوم شود.