به گزارش افکارنیوز،

دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن با صدور بیانیه‌ای اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در تخریب منازل فلسطینی‌ها را محکوم کرد.

اخبار بین الملل- در این بیانیه آمده است: اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در تخریب منازل فلسطینی‌ها کافی است تا ملت‌های مسلمان به مسئولیت خود در قبال مسئله فلسطین و مقدسات آن عمل کنند. مواضع دلاورانه مجاهدان فلسطینی را که از دین، آرمان و هویت خود و انسانیت دفاع می‌کنند، می‌ستاییم. ملت یمن با وجود زخم‌ها و مصیبت‌های تجاوزگری ائتلاف آمریکایی- سعودی، بر موضع ثابت خود در مورد قضیه فلسطین تأکید می‌کند.

امکان ندارد ملت یمن موضوع فلسطین و قدس را فراموش کند و این مسئله اولویت اول و محوری ما است. تجاوزی گری‌های دشمنان علیه ما فقط به خاطر موضع گیری‌های صادقانه در مورد مسئله فلسطین، مسئولیت پذیری در قبال آرمان‌های عادلانه جهان اسلام و جهان عرب و دست رد به سینه آمریکا و اسرائیل زدن است.

کشتار‌ها و اقدامات تخریبی و جنایت‌های چند دهه گذشته رژیم صهیونیستی در فلسطین، حکومت‌های خائن و مزدور و مجرمی را که برای عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی تلاش می‌کنند، رسوا ساخته است. حکومت‌های خائنی که ادعای عربیت و اسلامیت می‌کنند و ملت یمن را به بهانه حمایت مورد حمله قرار می‌دهند، در مقابل جنایت‌ها علیه ملت فلسطین هیچ حرکتی انجام نمی‌دهند. تداوم جنایت ها، قتل، کشتار و اقدامات تخریبی رژیم صهیونیستی تنها در سایه سازش و تبانی برخی حکومت‌های خلیجی و عربی خائن با این رژیم صورت گرفته و ادامه یافته است.

دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن در پایان بیانیه خود از ملت‌های عربی و اسلامی خواسته است به حکومت‌های خائن عربی امید نداشته باشند و برای اتخاذ مواضع قوی علیه جنایت‌های مستمر رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین، قیام کنند.