به گزارش افکارنیوز،

خالد فالح، وزیر نفت عربستان، در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: «با رویکرد بازگرداندن ذخیره نفتی به دامنه طبیعی آن، ما بر پایبندی خود به تعهدات مهمی که درباره سقف تولید [نفت] داده‌ایم، تاکید کرده‌ایم.»
اخبار بین الملل- فالح در عین حال می‌گوید دیدارها و گفت‌وگوها بین دو کشور عربستان و روسیه برای «اطمینان درباره پیشبرد، شراکت، توسعه سرمایه‌گذاری و دادوستدهای دو طرفه» ادامه خواهد داشت.
فالح و الکساندر نوواک، وزیر انرژی روسیه، در مسکو دیدار و گفت‌وگو کرده بودند و توییت وزیر نفت عربستان نیز پس از این نشست منتشر شد.
عربستان سعودی و روسیه، پس از آمریکا ، بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نفت جهان هستند.
وزیران نفت و انرژی عربستان و روسیه در عین حال اظهار داشتند که در حال همکاری برای آماده‌سازی زمینه سفر ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، به عربستان سعودی و گسترش روابط دو طرفه هستند. پوتین قرار است در ماه اکتبر، دو ماه دیگر، دیداری از عربستان داشته باشد.
الکساندر نوواک در این خصوص گفت کشورش «ارزش بسیار زیادی» برای مذاکرات با عربستان سعودی قائل است و ادامه آن را «ضروری می‌بیند».
وزیر انرژی روسیه نیز همانند همتای سعودی خود می‌گوید دو کشور به افزایش همکاری‌ها در زمینه داد و ستد و توسعه سرمایه‌گذاری ادامه خواهند داد.