به گزارش افکارنیوز،

شاهزاده اندرو، دوک یورک، پسر ملکه انگلیس، اذعان کرد پس از انتشار ویدئویی از او در خانه جفری اپستین که مربوط به سال ۲۰۱۰ بود از اتهاماتی که علیه این قاچاقچی جنسی کودکان مطرح شده وحشت کرده است.

اخبار بین الملل_ کاخ باکینگهام در بیانیه‌ای روز دوشنبه اعلام کرد: «دوک یورک از اتهامات جنایی که علیه جفری اپستین مطرح شده وحشت کرده است. او از هرگونه سوءاستفاده از هر انسانی ابراز انزجار می‌کند و هر گفته‌ای مبنی بر اینکه او در کار‌های این‌چنینی حضور یا مشارکت داشته و یا از آن‌ها چشم‌پوشی کرده بسیار زشت و شنیع است».

روز گذشته دیلی میل ویدئویی منتشر کرد که در آن این شاهزاده انگلیسی در حال دست تکان دادن و خداحافظی با زنی بود که از عمارت اپستین خارج می‌شد. این ویدئو مربوط به سال ۲۰۱۰ و آخرین مدرکی است که تاکنون در خصوص ارتباط و دوستی شاهزاده اندرو و اپستین افشا شده است. بنا به نوشته دیلی میل، در سال ۱۹۹۹، اپستین مهمان خانواده سلطنتی در اسکاتلند بود و چند روزی را در اقامتگاه آن‌ها در بلمورل گذراند. همچنین گفته می‌شود در سال ۲۰۰۰ نیز چندین بار این قاچاقچی جنسی در ساندرینگام، یکی دیگر از اقامتگاه‌های سلطنتی انگلیس در شرق این کشور، مهمان شاهزاده اندرو بوده است.

پیش از این نیز تصویری از پسر ملکه انگلیس در کنار یک دختربچه در خانه دوست نزدیک اپستین منتشر شده بود که آن دختر پس از سال‌ها علیه اپستین به اتهام سوءاستفاده جنسی شکایت کرد. او می‌گوید پیش از سن قانونی مجبور شده با شاهزاده اندرو در لندن، و همچنین نیویورک و جزیره خصوصی اپستین در کرائیب رابطه غیراخلاقی برقرار کند. 

جفری اپستین، سرمایه‌گذار آمریکایی که به قاچاق جنسی کودکان می‌پرداخت، هفته گذشته در «مرکز اصلاح متروپولیتن» (بازداشتگاه دولتی آمریکا) در نیویورک در ۶۶ سالگی دست به خودکشی زد. اپستین یکی از دوستان نزدیک و قدیمی ترامپ بود و پس از دستگیری او تصاویر زیادی از این دو میلیونر در دهه‌های مختلف در رسانه‌ها منتشر شد.