به گزارش افکارنیوز،

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از نحوه پوشش خبری عملکرد او از سوی شبکه خبری فاکس نیوز ابراز نارضایتی و از نظرسنجی اخیر این شبکه درباره خودش انتقاد کرد.

اخبار بین الملل- ترامپ روز یکشنبه پیش از سفر به نیوجرسی در جمع خبرنگاران گفت: می‌توانم این را به شما بگویم، فاکس نسبت به قبل خیلی تغییر کرده است. من نمی‌دانم چه اتفاقی برای فاکس افتاده است. باور نمی‌کنم. فاکس تغییر کرده، در این باره تردیدی وجود ندارد.

رئیس جمهور آمریکا درباره شبکه محبوبش گفت: بدترین نظرسنجی‌های من همیشه از سوی فاکس نیوز بوده است. اتفاقاتی درباره فاکس در حال جریان است و من از آن راضی نیستم. من فکر می‌کنم آن‌ها اشتباه بزرگی مرتکب شدند. زیرا دموکرات‌ها خیلی بد با فاکس نیوز رفتار کردند. خیلی خیلی بد در ارتباط با مناظره و دیگر موارد. به نظرم فاکس اشتباهی بزرگ کرد، زیرا من کسی هستم که می‌توانم تصمیمی بگیرم که آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهد.

ترامپ همچنین خوان ویلیامز، تحلیلگر سیاسی فاکس نیوز را هدف انتقاد قرار داد.

نظرسنجی اخیر فاکس نیوز، که روز پنجشنبه منتشر شد، نشان داد برنی سندرز، کاملا هریس، الیزابت وارن و جو بایدن، چهار نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آتی آمریکا با اختلاف قابل توجهی از ترامپ پیشی گرفته‌اند و در مقابل این نامزد‌ها، محبوبیت ترامپ حتی به رقم ۴۰ درصد هم نرسیده است. همچنین بر اساس نظرسنجی فاکس نیوز میزان محبوبیت ترامپ در میان زنان آمریکایی تنها ۳۹ درصد است. این رقم وحشتناکی است، زیرا نشان می‌دهد از هر ده زن آمریکایی شش نفر ترامپ را تأیید نمی‌کنند و موضوع شکاف جنسیتی در آمریکا مطرح است.

همچنین نظرسنجی فاکس نیوز نشان داد که میزان نارضایتی از ترامپ رو به افزایش است.