به گزارش افکارنیوز،

نگرانی و هراس صهیونیست‌ها از انتقام حزب‌الله در حالی روز به روز بیشتر می‌شود که ارتش این رژیم در تازه‌ترین اقدام خود رزمایش بزرگی را که برای این هفته برنامه‌ریزی کرده بود، لغو کرد.

اخبار بین الملل_ ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای اعلام کرد که نه تنها رزمایش سراسری در فلسطین اشغالی را لغو کرده بلکه نیروهای زمینی، هوایی و دریایی این رژیم در حال آماده‌شدن برای وقوع هر نوع درگیری در مناطق شمالی مخصوصا منطقه الجلیل در جنوب مرزهای لبنان هستند.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل» ارتش این رژیم معتقد است که حزب‌الله قصد دارد فقط به نظامیان اسرائیلی یا یکی از پایگاه‌های ارتش در نزدیکی مرز جنوب لبنان حمله کند و قصدی برای هدف گرفتن غیرنظامیان صهیونیست ندارد.

ارتش رژیم صهیونیستی ضمن ادغام کردن رزمایش لغو شده با رزمایش دیگری که قرار بود در بازه زمانی 8 تا 12 سپتامبر برگزار گردد، تمامی نیروهای ذخیره‌ای که دعوت شده بودند را برای آماده‌باش در انتظار پاسخ حزب‌الله نگه‌داشت.

«آویو کوخاوی» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اسرائیل حتی دستور داد که «رونن مانلیس» سخنگوی انگلیسی‌زبان ارتش که قرار بود روز یکشنبه ماموریتش تمام شود، فعلا در سمت خود باقی بماند.

این در حالی است که پیشتر روزنامه «جروزالم پست» گزارش داده بود به دستور ارتش اسرائیل، حریم هوایی برخی مناطق شمالی فلسطین اشغالی بر روی پرواز هواپیماهای مسافربری بسته شده و تحرکات تدافعی این رژیم ادامه دارد.

بامداد سوم شهریورماه دو پهپاد انتحاری رژیم صهیونیستی همزمان با نقض حریم هوایی لبنان و با هدف بمباران مواضع حزب‌الله، به جنوب بیروت تجاوز و حمله کردند. پس از آن، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله در سخنرانی خود در سالگرد آزادسازی «جرود عرسال» تهدید کرد که رژیم صهیونیستی پاسخ این اقدام خود را خواهد دید. از سوی دیگر چهارشنبه گذشته ارتش لبنان اقدام به شلیک به سوی سه پهپاد متجاوز رژیم صهیونیستی در مرزهای خود کرد.

نصرالله شامگاه شنبه  نیز در هشدار جدیدی به صهیونیست‌ها، گفت پاسخ مقاومت این بار مانند عملیات‌های قبلی منحصر به مزارع شبعا نمی‌شود، بلکه ممکن است در هر جایی صورت بگیرد. (