به گزارش افکارنیوز،

مجتهد، فعال توئیتری که اسرار خاندان آل سعود را افشا می‌کند به دنبال انتشار خبر کشته شدن «عبدالعزیز الفغم» محافظ ملک سلمان، پادشاه عربستان در توئیتی به افشای برخی از جزئیات این حادثه پرداخت.

اخبار بین‌الملل- بامداد امروز، یکشنبه، برخی از رسانه‌های عربی اعلام کردند که الفغم در یک تیراندازی ناشی از اختلاف‌های شخصی در جده به قتل رسیده است.

مجتهد در حساب توئیتری خود نوشت: تا الان اطلاعاتی که درباره کشته شدن عبدالعزیز الفغم به دست رسیده است بدین شرح است که وی هنگام حادثه در کاخ پادشاهی بوده و همراه دوستش نبوده است.

وی نوشت: محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی، الفغم را یکی از محافظ‌های قدیمی آل سعود می‌دانسته که عموما همراه خاندان پادشاهی بوده است لذا به اخلاص وی اعتماد نداشته و بار‌ها اعلام کرده بود تمایل دارد وی را از کاخ پادشاهی دور کند.

افشاگر خاندان آل سعود در پایان می‌گوید سایر جزئیات و اطلاعات این قتل را به زودی در اختیار مردم می‌گذارد و این سوال را می‌پرسد که «العوید» اولین نفری که خبر کشته شدن الفغم را در توئیتر اعلام کرده چه کسی است که این حق را داشته است اخبار حساس را در حسابی غیررسمی، جدای از اینکه درست یا غلط باشد، منتشر کند و چه کسی این حق انتشار را به وی داده است؟

منابع سعودی اعلام کردند پس از تیراندازی به سوی عبدالعزیز الفغم، بلافاصله وی به بیمارستان ملک فیصل جده منتقل شد، اما بی فایده بوده است.

الفغم ابتدا محافظ شخصی ملک عبدالله بود که با مرگ وی محافظ شخصی ملک سلمان شد. وی چند روز پیش از سمتش عزل شده بود که این، مرگش را مشکوک می‌کند.