به گزارش افکارنیوز،

اندیشکده صهیونیستی «اورشلیم» که در حوزه امنیت، دیپلماسی و حقوق بین‌الملل فعالیت می‌کند، به انتشار کلیپی از مقاومت اسلامی نُجَباء در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان داد.

اخبار بین‌الملل- پایگاه اینترنتی این اندیشکده گزارش داد: نُجَباء، گروه شیعه عراقی، در حساب توئیتری‌اش کلیپی حاوی عبارات عبری منتشر کرده است که اولین تهدید ضداسرائیلی در نوع خود به‌شمار می‌رود.

وب‌سایت اندیشکده اورشلیم افزود: در کلیپ منتشره، اعضای این گروه عکس‌هایی از آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران در دست دارند و در پس زمینه آن، به زبان عبری نوشته شده است: «اگر به ما حمله کنید، ما به عمق سرزمین شما حمله خواهیم کرد».

این منبع صهیونیستی در ادامه با انتشار تصویر بازدید حجت‌الاسلام والمسلمین «ذوالنوری» رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران از مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران، خاطرنشان ساخته است: جنبش نُجَباء در کنار سایر گروه‌های حشد شعبی عراق، به‌عنوان بخشی از کمپین پرقدرت ایران علیه امریکا و اسرائیل فعالیت می‌کند.

بر اساس گزارش اندیشکده اسرائیلی، اعضای نُجَباء به پیروی از ایدئولوژی جمهوری اسلامی و تبعیت از «قاسم سلیمانی» افتخار می‌کنند و در جنگ داخلی سوریه به‌ویژه نبرد حلب نقش مؤثری ایفا کرده‌اند.

در بخش پایانی گزارش اندیشکده اورشلیم، تصویری از حضور مهندس «نصر الشِمَّری» سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء در همایش کاخ سیاه درج شده است که با مشارکت نمایندگان جبهه مقاومت در محل لانه جاسوسی سابق واقع در تهران برگزار شد.

در ذیل تصویر یادشده، آمده است: «اکرم الکعبی» دبیرکل نُجَباء اخیرا به امریکا و هم‌پیمانانش از جمله اسرائیل هشدار داد که در صورت ادامه توطئه‌چینی علیه عراق، گروه‎های مقاومت ساکت نخواهند نشست.