به گزارش افکارنیوز،

«مجتهد»، فعال توئیتری عربستانی، اعلام کرد الفغم، محافظ پادشاه سعودی، و ممدوح آل علی -که مدعی شدند قاتل محافظ شاه است - با هم به دست گروه دیگری کشته شده‌اند.

اخبار بین الملل- او در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: این حوادث قتل در داخل کاخ پادشاه صورت گرفته و حتی صدای شلیک گلوله نیز شنیده شده است.

افشاگر اسرار پشت پرده آل سعود افزود: این دو نفری که کشته شده‌اند از قبل برنامه‌ای برای قتل آن‌ها نبوده است، اما انجام یک تلاش و ماموریت بسیار ناگهانی به دستور بن سلمان، ولیعهد سعودی، (در داخل کاخ) باعث شده است این دو نفر مانعی برای این ماموریت باشند و ناخواسته کشته شوند. بنابراین در ساعات آینده اطلاع خواهیم داد که این ماموریت ناگهانی چه بوده است؟ و چگونه این‌ها بدون اینکه برنامه‌ای برای کشته شدنشان باشد به قتل رسیدند؟

مجتهد در توئیت دیگری نوشت: ‌بن سلمان به خانواده الفغم دستور داد گزارشی را که ابن عوید درباره قتل فرزندشان مطرح کرده تایید کنند. این در حالی است که این گزارش را خود بن سلمان تهیه کرده است، اما آنچه بسیار مضحک و خنده‌دار است این است که آن‌ها در حالی که به خاطر کشته شدن فرزندشان عزادار هستند باید گزارش را مو به مو روایت کنند. از این رو این مسئله برای آن‌ها بسیار سخت و رنج آور است و برای همه آشکار است که به صورت نمادین و ساختگی در حال تایید گزارشی تهیه شده برای آن‌ها هستند، اما آن‌ها مجبورند همان متنی را که برای آن‌ها تهیه شده است بار‌ها تکرار کنند. احتمالا سعود القحطانی همچنان در حال مدیریت شرایط است؛ زیرا این نوع کار‌ها از دست او بر می‌آید.