به گزارش افکارنیوز،

به نظر می‌رسد ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه آنچنان از ادعای مداخله روسیه در انتخابات آمریکا خسته شده است که به صورت کاملا مخفیانه به خبرنگار شبکه آمریکایی ان بی سی گفته است مسکو مطمئنا در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا تاثیر خواهد گذاشت. اظهاراتی که به سوژه خنده شرکت‌کنندگان در اجلاس هفته انرژی تبدیل شد.

اخبار بین الملل - ماجرا از آنجا شروع می‌شود که «کایر سیمونز» گزارشگر شبکه ان بی سی آمریکا که برای پوشش اخبار هفته انرژی به مسکو سفر کرده به دنبال آن بود تا درباره این ادعا اطلاعاتی کسب کند.

او در این نشست به ناگاه از ولادیمیر پوتین پرسید آیا روسیه در تلاش برای تاثیرگذاری در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکاست؟

پوتین نیز در واکنشی جالب میکروفون را با دست خود پوشاند و به آهستگی گفت: به شما رازی را می‌گویم. بله، ما مطمئنا این کار را می‌کنیم... تا همه شما در آنجا با صدای بلند بخندید.

وقتی پوتین خبرنگار آمریکایی را دست می‌اندازد!

پوتین سپس در حالی که همه میهمانان انجمن در سالن کنفراس می‌خندیدند خطاب به گزارشگر گفت: اما به کسی نگو باشه؟!

رئیس جمهور روسیه سپس با لحن جدی‌تری گفت: مسکو مشکلات زیادی برای خودش دارد و نهایت تلاش خود را برای حل مسائل داخلی گذاشته است. این هدف اصلی ماست.

او در واکنش به ماجرای «اوکراین گیت» و انتشار متن گفت و گوی تلفنی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با همتای اوکراینی خود اظهار داشت در مکالمه تلفنی‌اش با ترامپ، مطلبی که اتهامات علیه او را مطرح کند وجود ندارد، زیرا او می‌داند هر تماسی قابل انتشار است.