به گزارش افکارنیوز،

محمد البخیتی عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که بازگشت فرمانده نظامی ارشد نیروهای طارق صالح تحت حمایت امارات به صنعا٬ ضربه‌ای مهلک به کشورهای متجاوز خواهد بود.

اخبار بین‌الملل- البخیتی تأکید کرد که بازگشت این رهبر به صنعا یک ضربه جدی به کشورهای متجاوز بوده و هویت وی بعداً اعلام خواهد شد. وی در ادامه تصریح کرد که بیشتر نیروها و فرماندهان تحت امر دشمن متجاوز قصد بازگشت به صنعا را دارند.

البخیتی در خصوص انگیزه‌های بازگشت این فرمانده نظامی اظهار کرد که مهم‌ترین انگیزه وی٬ بدرفتاری‌هایی بود که با نیروهای طارق صالح می‌شد و پس از آن نیز این نیروها حقیقت طمع‌ورزی‌های ائتلاف متجاوز و جنایت‌هایی که امارات در ساحل غربی مرتکب می‌شد را دریافتند.

در همین راستا عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله خاطرنشان کرد که بازگشت این فرمانده و یا فرماندهان دیگر٬ مشکل بزرگی برای ائتلاف متجاوز عربستان ضد یمن که درحال حاضر تقریبا به طور کامل در دفاع از مرزهای خود به نیروهای وابسته به رئیس جمهور فراری یمن تکیه کرده، خواهد بود.

وی دراین راستا اضافه کرد که اگر این نیروها نبودند٬ ارتش یمن و کمیته‌های مردمی می‌توانستند به مرزهای عربستان نفوذ کنند.

هم‌زمان با این٬ وزارت کشور یمن در صنعا از بازگشت 113 عنصر فریب‌خورده از جمله چندین فرمانده در 10 روز اخیر به یمن خبر داد.