به گزارش افکارنیوز،

«محمد الهندی» از اعضای دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اظهار داشت مقاومت اساس مسیر آزادسازی است و به همین دلیل تمام گروه‌های فلسطینی در قالب پروژه‌ای واحد با رژیم اشغالگر صهیونیستی مبارزه کنند.

اخبار بین الملل- بر اساس گزارش «قدس پرس»، الهندی ادامه داد: ما مساله‌ای بزرگ را به دوش می‌کشیم و با آن به همه جهان سفر می‌کنیم تا همه به میزان ظلمی که ملت فلسطین متحمل شده‌اند، پی ببرند.

وی تصریح کرد: حقوق شهروندی ملت فلسطین از نظر ما مسأله مهمی است و باید در مقدمه اولویت‌های تمام گروه‌های فلسطینی باشد.

الهندی بر ضرورت کار برای تحقق حقوق ملت فلسطین در هر مکانی تأکید کرد تا به تبع آن بتوان برای آزادسازی فلسطین و بازگشت فلسطینی‌ها به سرزمین خود تلاش کرد.

این عضو جهاد اسلامی از نقش رسانه‌ها در حمایت از مقاومت و نمایش تعرض‌های صهیونیستی به فلسطینی‌ها و مقدسات آنها قدردانی کرد و گفت، جامعه بین‌الملل به دنبال منافع خود است و به مطالبات برحق عربی توجهی ندارد.

وی ضمن اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی زرادخانه بزرگ تسلیحاتی در اختیار دارد، افزود، اما اراده ملت فلسطین برای احقاق حقوق از هر سلاحی قویتر است.

رژیم صهیونیستی در چند ماه اخیر بارها جهاد اسلامی را متهم به انجام برخی اقدامات کرده و حتی رهبران آن را تهدید به ترور کرده است.