به گزارش افکارنیوز،

تلویزیون رسمی سوریه و خبرگزاری سانا صبح امروز از شنیده شدن صدای انفجارهای شدید در نزدیکی فرودگاه دمشق خبر داده اما به جزئیات آن اشاره‌ای نکردند.

اخبار بین الملل - در همین حال، خبرگزاری اسپوتنیک روسیه به نقل از منابع خود نوشت که  تعدادی موشک از سمت جولان اشغالی به سمت پایگاههای نظامی جنوب دمشق شلیک شد که پدافند هوایی سوریه توانست بیشتر موشک‌ها را بر فراز آسمان منهدم کند.

همچنین منابع امنیتی سوریه به اسپوتنیک گفتند که جنگنده‌های اسرائیلی تلاش داشتند تا یکی از پایگاههای نظامی در جنوب سوریه را با موشک‌‌های هوا به زمین هدف قرار دهند که پدافند هوایی ارتش سوریه توانست بیشتر آنها را در نزدیکی استان «قنیطره» منهدم کند.

از سوی دیگر به نوشته خبرگزاری رویترز، ارتش صهیونیستی نیز در بیانیه‌ای از به صدا در آمدن آژیرهای خطر در منطقه «جولان اشغالی» خبر داد. سخنگوی ارتش صهیونیستی مدعی شد که سامانه «گنبد آهنین» توانسته چهار موشک که از سمت سوریه شلیک شده بود را بر فراز شهرک‌های صهیونیست‌نشین در شمال فلسطین اشغالی هدف‌گیری و ساقط کند.

رسانه‌های اسرائیلی نیز نوشتند که آژیرهای خطر در شهرک‌های منطقه جولان و «الجلیل» به صدا در آمدند و اهالی این شهرک‌ها نیز گفته‌اند که صدای انفحارهای متعدد را همراه با به صدا در آمدن آژیرهای خطر شنیده‌اند.