خبرنگار شبکه المیادین با اشاره به ادعاهای آمریکایی‌ها مبنی بر عدم کشته شدن هیچ یک از نظامیان این کشور در حملات موشکی ایران به پایگاه نظامی عین‌الاسد در استان الانبار تاکید کرد که پیش از این نیز آمریکایی‌ها کشته شدن نظامیان خود را تکذیب کرده بودند، اما گذشت زمان فاش کرد که آنها دست به دروغ پردازی زده‌اند.

اخبار بین‌الملل- خبرنگار المیادین در ادامه تاکید کرد که این اتفاق در حمله موشکی عراق ضد نظامیان آمریکایی در جریان جنگ اول خلیج فارس اتفاق افتاده بود و در آن زمان واشنگتن کشته شدن 37 نفر از نظامیان خود در حملات موشکی مستقیم عراقی‌ها در منطقه «عنابر النوم» را تکذیب کرده بود، اما گذشت زمان دروغ بودن ادعاهای آمریکایی ها را فاش کرد.

آمریکایی ها مدعی شده اند که در حملات موشکی دیشب نیروهای نظامی این کشور در اتاق‌های امن بوده‌اند و هیچ گونه تلفاتی در میان آنها ایجاد نشده است.

پیش از این نیز آمریکایی‌ها از کشته شدن شماری از نیروهای امنیتی عراق در این حمله خبر داده بودند که این خبر توسط بیانیه رسمی نیروهای امنیتی عراق تکذیب شد.

روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بامداد امروز- چهارشنبه- از شلیک ده‌ها فروند موشک بالستیک به سمت پایگاه عین‌ الاسد آمریکا واقع در استان الانبار و پایگاه نظامیان آمریکایی در اربیل عراق خبر داد.

عین الاسد در 108 کیلومتری غرب «الرمادی» واقع شده است که از اواخر سال 2014 میلادی به بهانه مبارزه با داعش، بار دیگر این پایگاه زیر اختیار و کنترل نظامیان آمریکایی حاضر در ائتلاف بین‌ المللی ضد داعش قرار گرفته است.