به گزارش افکارنیوز،

آدام شیف، رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا ادعای دونالد ترامپ ، رئیس‌جمهور این کشور درباره حمله ایران به سفارتخانه‌های آمریکا را رد کرد.

اخبار بین الملل - آدام شیف در مصاحبه با برنامه «فیس د نیشن» اعلام کرد: «درباره ادعای احتمال حمله ایران به چند سفارتخانه آمریکا، ترامپ سازمان‌های اطلاعاتی را فریب می‌دهد.»

پیش از این نیز سناتور‌های دموکرات آمریکای اعلام کردند در جلسه محرمانه با مقامات ارشد دولت آمریکا هیچ اشاره‌ای به تهدیدات ایران برای حمله به سفارت خانه‌های آمریکا نشده است.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در جدیدترین اتهامات بی‌اساس به کشورمان مدعی شد ایران می‌خواسته به ۴ سفارتخانه آمریکا در کشور‌های مختلف حمله کند!

او در مصاحبه با فاکس نیوز بدون ارائه هیچ شواهد و مدرکی مدعی شد ایران قصد داشت به چهار سفارت آمریکا در کشور‌های مختلف حمله کند.

ترامپ به دلیل ترور سردار سلیمانی، فرمانده سپاه قدس به شدت از سوی نمایندگان دموکرات کنگره مورد انتقاد قرار گرفته است به همین دلیل به نظر می‌رسد می‌کوشد با وارد کردن اتهامات بی اساس، این اقدام نامشروع خود را توجیه کند.

از طرفی مجلس نمایندگان آمریکا طرح استیضاح او را به مجلس سنا فرستاده و فشار‌ها بر روی ترامپ در سال انتخابات ریاست جمهوری زیاد است.