به گزارش افکارنیوز،

یک معاون کلانتر و دو مامور پلیس روز شنبه حین تعقیب و گریز یک مظنون در یکی از شهر‌های نزدیک ایالت «کالیفرنیای شمالی» کشته و زخمی شدند.

اخبار بین الملل- به گزارش خبرگزاری «آسوشیتدپرس» نیروی هوایی ایالات متحده یکشنبه تایید کرد که مظنون یک گروهبان مستقر در پایگاه هوایی «تراویس» در ایالات متحده بود. در جریان این حادثه سه نیروی پلیس منطقه شهرستان «بن لومند» کشته و مجروح شدند. مظنون این حادثه به نام «استیون کارولی» 32 ساله عضو نیروی هوایی آمریکا حین دستگیری با شلیک گلوله مجروح شد و اینک در بیمارستان تحت مداوا قرار دارد.

پلیس اعلام کرده که این پرسنل نیروی هوایی آمریکا در تلاش برای ربودن یک خودرو بود  که با شلیک پلیس زخمی  و سپس دستگیر شد.

این عضو نیروی هویی آمریکا در ژوئن 108 وارد  پایگاه هویی تراویس شد  و چندی بعد همسر وی درگذشت. تیراندازی در جریان این حادثه در شهرستان بن لومند با 6 هزار جمعیت، ساکنان این شهر کوچک را بهت زده کرد.

این حادثه در حالی رخ داد که شهرهای مختلف آمریکا شاهد تظاهرات مردمی در اعتراض به قتل «جوج فلوید» شهروند سیاه پوست آمریکایی است. در همین رابطه  پلیس کالیفرنیای شمالی  در روزهای گذشته  «شان مونتروسا» شهروند لاتین‌تبار ۲۲ ساله را در حالی که تسلیم شده و زانو زده بود با شلیک گلوله از پای درآورد. به گفته مقامات در حالی که دوشنبه شب اعتراضات ضدنژادپرستی در شهر «والهو» این ایالت در جریان بود، یک مأمور پلیس از درون خودرو مونتروسا را مورد هدف قرار داد.