به گزارش افکارنیوز،

وزیر خارجه آلمان که روز چهارشنبه وارد فسلطین اشغالی شد،  بعد از ظهر امروز با نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر جنگ این رژیم در زمینه آخرین تحولات منطقه و برجام در «قدس شریف» ملاقات کرد.

اخبار بین الملل- به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل» « هایکو ماس » وزیر خارجه اسرائیل طی دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل درباره آخرین تحولات منطقه  به ویژه الحاق کرانه باختری  به تبادل نظر پرداخت.

وزارت خارجه آلمان در توییتی در این زمینه نوشت: «ماس و نتانیاهو درباره مسائل دوجانبه، بحران‌های منطقه  و همچنین فرایند صلح و الحاق بخش‌هایی ار کرانه باختری به اسرائیل گفت‌وگو کردند.»

هایکو ماس همچنین در دیدار با «بنی گانتز» وزیر جنگ  و شریک کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی درباره ایران و آخرین تحولات  رخ داده در برجام گفت‌وگو کرد.  هایکو ماس قبل از این دیدار با  «گابی اشکنازی» همتای صهیونیست خود نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

یک روزنامه صهیونیستی نوشت که تل‌آویو تصمیم گرفته وزیرخارجه آلمان را از ورود به رام الله منع کند. تل‌آویو هشدار داده، در صورتی که وزیر خارجه آلمان تصمیم بگیرد وارد رام‌الله شود، بایستی به مدت دو هفته در فلسطین اشغالی در قرنطینه بماند.

پیشتر، یک مقام ارشد رژیم صهیونیستی و چند دیپلمات به شبکه ۱۳ این رژیم گفتند که هایکو ماس قصد دارد روز چهارشنبه به فلسطین اشغالی سفر کند و پیام هشدار آمیزی را به سران رژیم صهیونیستی درباره طرح اشغال کرانه باختری منتقل کند.