به گزارش افکارنیوز،

تظاهرات در پایتخت انگلیس که به درگیری میان معترضان، راست‌گرایان افراطی و نیرو‌های پلیس لندن نیز انجامید، بیش از ۱۰۰ معترض را راهی بازداشتگاه کرد.

اخبار بین الملل-پاتریک هاتچینسون، یک شهروند سیاه‌پوست انگلیسی در جریان این درگیری‌ها جان یک شهروند سفیدپوست راست‌افراطی را با کول کردن و خارج کردن آن از میان مهلکه درگیری نجات داد.

نجات جان فرد افراط‌گرای انگلیسی توسط یک سیاه‌پوست در انگلیس

این اقدام پاتریک هاتچینسون، فرد سیاه‌پوست و کمک به یک شهروند سفیدپوست افراط‌گرا، با واکنش مثبت بسیار زیادی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های جهان مواجه شده است.

هاتچینسون در مصاحبه با بی‌بی‌سی گفت: «من و دوستانم فقط از کشته شدن یک انسان جلوگیری کردیم. اگر کمک نمی‌کردیم شرایط به خوبی پیش نمی‌رفت. من او را کول کردم و به سمت یک ماشین امداد بردم و از صحنه خارج کردم.»

پاتریک هاتچینسون، شهروند سیاه‌پوست انگلیسی ادامه داد: «ما کاری که باید را انجام دادیم و جلوی کشته شدن یک انسان را گرفتیم.»

نجات جان فرد افراط‌گرای انگلیسی توسط یک سیاه‌پوست در انگلیس

وی افزود: «وقتی دیدیم این فرد روی زمین افتاده و زیر مشت و لگد است با دوستانم سریعا وارد عمل شدیم، من او را کول کردم و دوستانم دور من حلقه زدند تا بتوانم او را از صحنه خارج کنم.»

این شهروند سیاه‌پوست گفت: «درحالی که ما تلاش می‌کردیم او را از صحنه درگیری خارج کنیم همچنان افرادی بودند که می‌خواستند او را بزنند. من فقط به این فکر کردم که یک نفر روی زمین افتاده است، به چیز دیگری فکر نکردم.»

هاتچینسون با اشاره به قتل بی‌رحمانه جورج فلوید، به دست پلیس نژادپرست آمریکایی نیز گفت: «اگر دیگر افسران پلیس آمریکا که نظاره‌گر بودند هم فقط نگاه نمی‌کردند و مثل من ودوستانم مداخله می‌کردند فلوید اکنون زنده بود.»