به گزارش افکارنیوز،

«الحشد الشعبی» برای اولین بار و به مناسبت سالروز فتوای جهاد کفایی آیت‌الله سیستانی ، رهبر شیعیان عراق برای مقابله با داعش، متن نامه شهید «ابومهدی المهندس» نایب رئیس  شهید الحشدالشعبی ، خطاب به ایشان را منتشر کرد.

اخبار بین الملل-مرجعیت عالی دینی، پس از شهادت ابومهدی المهندس، وی را از قهرمانان نبرد‌های پیروزی علیه تروریست‌های داعش برشمرد.

متن این نامه‌ی عمیق و فاخر که حاوی نکات مهم و تاریخی است، به شرح زیر می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله العظمی سید علی الحسینی السیستانی (روحی لک الفداء)

لبیک لبیک لبیک یا داعی الحق

برای توقف این حمله وحشیانه یزیدی- تکفیری و بعثی و به منظور دفاع از مقدساتمان و حرم امامانمان حضرت علی، حسین، کاظم، جواد، هادی و امام عسکری و حضرت ابوالفضل العباس علیهم افضل الصلوات والسلام و دفاع از آبرویمان، عراقمان و همه مظلومان، با جان و مال و هر آنچه در توان داریم برای حمل سلاح، جهاد و مشارکت در بسیج مقدس حسینی با شما پیمان می‌بیندیم.

هزاران مجاهد از فرزندانتان از افراد آگاه وخبره به فنون جنگی و کسانی که برای جبهه‌های نبرد علیه ظالمان، بعثی‌ها و تکفیری‌ها شناخته شده هستند، به ندای شما لبیک گفته‌اند و امروز به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل پیوسته‌اند و در مدیریت، سازماندهی و فرماندهی موج توفانی مجاهدینی که در لبیک به فتوای شما راهی میادین جهاد شده‌اند، مشارکت دارند و به کمک نیرو‌های مسلح غیور ما شتافته‌اند که در بیشتر از یک جبهه در حال نبرد با این دشمن بی‌رحم و وحشی هستند.

مطمئن باشید، سید ما، مطمئن باشید، که ما در کمین آن‌ها هستیم و آن‌ها امکان عبور نخواهند داشت مگر آنکه بخواهند از اجساد ما بگذرند.

پیروزی فقط از آن خداوند عزیز و حکیم است.

ابومهدی المهندس

۱۵ شعبان ۱۴۳۵ هجری قمری

نامه شهید ابومهدی المهندس به آیت الله سیستانی