به گزارش افکارنیوز،

نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی حملات خود را علیه مناطق کرانه باختری شدت بخشیدند.

اخبار بین الملل- بر اساس گزارش روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، نیروهای اشغالگر امروز با ایجاد یک پست نظامی در مسیر میان دو شهرک جبع و صانور در جنوب «جنین» در شمال کرانه باختری رفت و آمد شهروندان این منطقه را مختل کردند.

نیروهای ویژه اسرائیل هم امروز با حمله به منطقه «عدنان طزازعه» در غرب شهرک «قباطیه» او را ربودند و به مکانی نامعلوم انتقال دادند.

شماری از خانه‌های مردم در شهرک جیوس در شرق شهر قلقیلیه در شمال کرانه باختری هم امروز هدف یورش نظامیان رژیم اشغالگر قرار گرفت که در نهایت یک جوان فلسطینی هم بازداشت شد.

در جریان یورش این نظامیان اشغالگرشهروندان این منطقه با آنها وارد درگیری شدند که در نتیجه آن ماموران صهیونیست به سمت آنها گاز اشک‌آور و گلوله مشقی شلیک کردند.

نظامیان صهیونیست همچنین به شهرک کفر ثلث در شرق قلقیلیه حمله کردند و رهگذران در محله‌ها را هدف شلیک بمب‌های صوتی قرار دادند که به درگیری منجر شد و در نهایت یک جوان این محله را هم با خود بردند.

شهرک «عزون» در شرق قلقیلیه هم شاهد حمله نظامیان اشغالگر و بازداشت یک جوان آنجا بود.

در اردوگاه عقبه جبر در جنوب شهر «اریحا» در شرق کرانه باختری هم نیروهای ویژه اسرائیلی با پوشش غیرنظامی به آنجا یورش آورده و محمد عبدالکریم ابوزینه جوان فلسطینی را ربودند.

از روستای المزرعه الغربیه در «رام الله» هم یک جوان دیگر فلسطینی ربوده شد و از شهر «بیت لحم» هم دوجوان و از شهرک «نحالین» هم یک جوان دانشجوی فلسطینی ربوده شدند.

دو جوان فلسطینی هم از شهرک «بیت امر» شهر الخلیل در جنوب کرانه باختری ربوده شدند؛ در همین حال نظامیان اشغالگر یک زن فلسطینی را هم در نزدیکی مسجد ابراهیمی (ع) به ادعای حمله با چاقو بازداشت کردند.

نظامیان اشغالگر همچنین امروز یک منطقه زراعی بزرگ در منطقه التوانی در شرق یطا را به تصرف خود درآوردند. آنها با شلیک گاز اشک آور به سمت مردم و کشاورزان حاضر در آنجا آنها را وادار به ترک منطقه کردند در حالی که برخی از آنها هم بر اثر استنشاق گاز اشک‌آور دچار حالتی از خفگی شده و به مراکز درمانی منتقل شدند.

پلیس رژیم صهیونیستی همچنین امروز به دنبال ورود غیرقانونی ده‌ها شهرک‌نشین صهیونیست به صحن‌های مسجد الاقصی  یکی از نگهبانان مسجد الاقصی را از صحن الصخره المشرفه بازداشت کرد.

شهرک نشینان صهیونیست همچنین چهارشنبه شب درختان زیتون در روستای بورین و بخش زیادی از اراضی قصره در جنوب نابلس را به آتش کشیدند.