به گزارش افکارنیوز،

ترامپ رقابت‌های انتخاباتی را با صندلی‌های خالی آغاز کرد.

اخبار بین الملل-استقبال کمرنگ حامیان جمهوری خواه ترامپ از او در تالسا اعضای ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا را ناامید کرده است.

تالسا در ایالت اوکلاهما اولین ایستگاه انتخاباتی ترامپ برای رقابت‌های انتخاباتی ۲۰۲۰ محسوب می‌شود. به نظر می‌رسد شیوع ویروس کرونا در حضور کمرنگ حامیان ترامپ در این گردهمایی نقش داشته است.

اما به باور تحلیلگران، سوء مدیریت او در مواجهه با این بحران مرگبار که جان بسیاری از مردم آمریکا را گرفت و نیز رویکرد او در مقابل اعتراضات ضد نژادپرستی اخیر در این کشور از عوامل اصلی هستند که محبوبیت او را حتی در میان طرفداران دو آتشه ترامپ تحت الشعاع قرار داده است.

فرانس ۲۴: ترامپ با صندلی‌های خالی رقابت انتخاباتی خود را کلید زد

بنا به نوشته فرانس ۲۴، ترامپ پس از ۱۱۰ روز در یک تجمع بزرگ حضور یافت و این بار هم با زیر پا گذاشتن پروتکل‌های بهداشتی، از ماسک زدن امتناع کرد. گردهمایی تالسا تلاش ترامپ برای بقا در قدرت، در کمتر از ۵ ماه مانده به رقابت‌های سرنوشت ساز سوم نوامبر است، جاییکه عملکرد ۴ ساله او به محک همگانی گذاشته می‌شود.

رئیس جمهور آمریکا که کشورش از نظر میزان مبتلایان و مرگ و میر گوی سبقت را از همه کشور‌های دنیا ربوده است، شب گذشته با برپایی گردهمایی انتخاباتی در میانه این بحران مرگبار، بار دیگر به همگان ثابت کرد که نه درکی از این همه گیری دارد و نه اهمیتی برای جان مردم خود قائل است. او پیش از این در یک محفل خصوصی حرفی زد که از منطق عجیب و غریب او خبر می‌داد. ترامپ گفت تعداد بالای آزمایش کرونا باعث می‌شود تعداد مبتلایان افزایش یابد. رفقا کمی از آزمایش‌های خود کم کنید!