به گزارش افکارنیوز،

«ضیف‌الله الشامی» وزیر اطلاع رسانی در دولت نجات ملی یمن ، گفت که تجاوز به ملت یمن در چارچوب زمینه سازی کامل برای گسترش نفوذ رژیم اسرائیل در منطقه صورت می‌گیرد.

اخبار بین الملل-وی تصریح کرد: دشمن اسرائیلی، یمن را به دلیل جایگاه استراتژیکش، خطری برای خود می‌بیند لذا به دنبال ایجاد یک جای پا در یمن از طریق امارات است.

الشامی افزود: مزدوران با رژیم صهیونیستی در تماس هستند و تاکنون، دیدار «خالد الیمانی» [وزیر خارجه دولت مستعفی] با « نتانیاهو » نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی فاش شده است و اظهارات مقامات شورای انتقالی نیز در همین راستا است. 

وزیر اطلاع‌رسانی دولت نجات ملی یمن توضیح داد که تجاوز به یمن نقطه اوج مقابله آنها با طرح قرآنی است و آنچه امروز در جریان است، تلاش برای عادی‌سازی روابط با ابزارهای یمنی در چارچوب این مقابله است. اما ملت ما، همان‌گونه که رهبر انقلاب اعلام کرد برای مقابله با رژیم صهیونیستی و هر دشمن دیگری که بخواهد به سرزمین و کرامت ما تعدی کند، کاملا آماده و مجهز است و ما دوست داریم که نیروهای متجاوز به یمن، اجازه دهند که رژیم صهیونیستی با ما وارد میدان نبرد شود. ما با توکل بر خدا می‌توانیم آنها را شکست دهیم.