به گزارش افکارنیوز،

بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز دوشنبه با اوی برکوویتز، فرستاده ویژه دونالد ترامپ دیدار خواهد کرد. قرار است در این دیدار، آخرین روند طرح الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی بحث و گفت‌وگو شود.

اخبار بین الملل- برکوویز که از ابتدای هفته وارد سرزمین‌های اشغالی شده، قرار است با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و همچنین گابی اشکنازی، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی دیدار گفت‌وگو کند. 

طی دیدارهای گذشته سفیر آمریکا و سران رژیم صهیونیستی گویا دو طرف بر سر چگونگی و زمان اجرای طرح الحاق کرانه باختری به توافق نرسیده‌اند. 

طرح الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی بخشی از طرح صلح منتسب به دونالد ترامپ معروف به معامله قرن است. در این طرح یک‌طرفه که کاملا به نفع صهیونیست‌ها است، همچنین قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی شناخته می‌شود. 

علی‌رغم مخالفت‌های شدید توده‌های مقاومت و تشکیلات خود گردان فلسطین نسبت به عملیاتی شدن این طرح، کابینه رژیم صهیونیستی مدعی شده که طی چند روز آتی طرح الحاق را آغاز خواهد کرد. محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین هشدار داده که در صورت عملیاتی شدن طرح الحاق، دیگر هیچ یک از توافق‌های دوجانبه اعتباری نخواهند داشت.