به گزارش افکارنیوز،

منابع محلی در استان ادلب سوریه اعلام کردند دو تن از سرکرده‌های گروه تروریستی داعش بر اثر حمله پهپادی در این استان کشته شدند.

اخبار بین الملل-منابع محلی فاش کردند دو تن از فرماندهان ارشد نظامی گروه «انصار التوحید» که نماد فعلی گروه تروریستی داعش در استان ادلب است، در حمله هوایی دیشب یک هواپیمای بدون سرنشین کشته شدند.

منابع محلی گفتند: یک هواپیمای بدون سرنشین این حمله را در منطقه «الصناعه» در شرق شهر ادلب انجام داد. در پی این حمله صدای انفجار در شهر ادلب شنیده و در ادامه مشخص شد دو تن از سرکرده‌های گروه انصار التوحید که با گروه تروریستی داعش بیعت کرده است، هدف حمله پهپادی قرار گرفتند.

منابع محلی خاطر نشان کردند پس از حمله پهپادی دیشب در منطقه الصناعه عناصر وابسته به گروه موسوم به «کلاه سفید‌ها» بلافاصله دو جسد را که احتمالا سوخته بودند، سر به نیست کردند. افراد مسلح وابسته به گروه تروریستی جبهه النصره (هیئت تحریر الشام) هم با محاصره اطراف محل انفجار به هیچ کس اجازه ندادند به محل حادثه نزدیک شوند.

منابع محلی یادآور شدند دو فردی که در حمله پهپادی دیشب کشته شدند در نشستی در یکی از پایگاه‌های جبهه النصره (هیئت تحریر الشام) در اطراف شهر ادلب حضور دادند. این منابع به جزئیات بیشتر درباره هویت و ملیت آن‌ها اشاره‌ای نکردند.

انصار التوحید نام جدید گروه «جند الاقصی» است که با گروه داعش بیعت کرد. این گروه قبلا در حومه شرقی حماه فعالیت می‌کرد.