به گزارش افکارنیوز،

جنبش مقاومت اسلامی ( حماس ) با صدور بیانیه‌ای هجمه شبکه سعودی العربیه و برخی دیگر از رسانه‌ها علیه مقاومت که بر اساس اتهامات و دروغ‌های دستگاه‌های امنیتی اطلاعاتی رژیم صهیونیستی اجرا شده را محکوم کرد.

اخبار بین الملل-حماس اعلام کرد: این هجمه تبلیغاتی برای ضربه زدن به مقاومت ملت فلسطین و اعتماد آن‌ها به مقاومت و آزادسازی فلسطین است.

جنبش مقاومت اسلامی تاکید کرد: آنچه این شبکه سعودی و دیگران انجام دادند کاملا همسو با سیاست‌های رژیم صهیونیستی و سناریو‌های مستمر آن علیه ملت فلسطین و حذف حق و حقوق تاریخی آن است.

در این بیانیه تاکید شده است که شبکه العربیه همراه با اشغالگران و در یک صف واحد علیه ملت فلسطین قرار دارد.

جنبش حماس اعلام کرد: ملت فلسطین و مقاومت آن در رأس مقابله با پروژه صهیونیست‌ها و همپیمانان آن باقی خواهند ماند و مقاومت تا آزادی کامل فلسطین ادامه خواهد داشت.

شبکه العربیه دیروز یکشنبه مدعی شد که وزارت داخلی غزه ۱۶ نفر از نیرو‌های گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی حماس را به اتهام همکاری با رژیم اشغالگر بازداشت کرده است.

وزارت امور داخلی نوار غزه ساعتی پس از پخش این خبر با صدور بیانیه‌ای شایعه‌پراکنی و خبر ساختگی شبکه العربیه مبنی بر بازداشت تعدادی از فرماندهان مقاومت به اتهام همکاری با رژیم اشغالگر صهیونیستی را تکذیب کرد.

در این بیانیه آمده است: شبکه العربیه افکار عمومی را گمراه و شایعه‌پراکنی و دروغ‌پردازی می‌کند. از این شبکه می‌خواهیم تا در نقل اخبار از منابع رسمی آن دقت بیشتری به خرج دهد.