به گزارش افکارنیوز،

نیرو‌های امنیتی رژیم صهیونیستی روز شنبه از ماشین‌های آب‌پاش برای متفرق کردن معترضان از اطراف اقامتگاه بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر این رژیم، استفاده کردند.

اخبار بین الملل-اعتراضات علیه نتانیاهو در ارتباط با فساد وی و نحوه مدیریت بحران ویروس کرونا افزایش یافته است. صهیونیست‌ها که از افزایش بیکاری، بالا رفتن شدید موارد کووید-۱۹ و اعمال مجدد محدودیت‌ها برای مهار ویروس کرونا لطمه خورده‌اند، تقریبا هر روز در اعتراض به دولت به خیابان‌ها ریخته‌اند.

خشم عمومی به علت اتهام فساد علیه نتانیاهو که ماه مه در ارتباط با رشوه خواری، فریبکاری و خیانت در امانت محاکمه شد، تشدید شده است.

در قدس، صد‌ها نفر در مقابل محل اقامت نخست وزیر رژیم صهیونیستی تجمع و سپس در خیابان‌ها تظاهرات کردند. معترضان خواستار استعفای نتانیاهو شدند. پلیس از ماشین‌های آب پاش برای متفرق کردن جمعیت استفاده کرد و دست کم دو نفر دستگیر شدند.

در تل‌آویو، هزاران نفر در تجمعی کنار ساحل شرکت کردند و خواستار بهبود کمک دولت به کسب و کار‌های آسیب دیده به علت محدودیت‌های کرونایی و به افرادی که شغل خود را از دست داده‌اند، شدند.

یک شبکه صهیونیستی اعلام کرد پلیس در تل‌آویو از گاز اشک‌آور برای متفرق کردن معترضان که در خیابان‌ها تظاهرات کردند، استفاده کرد. این شبکه تلویزیونی همچنین تصاویری از درگیری با پلیس پخش کرد.

پلیس اعلام کرد دستگیری‌هایی در این تظاهرات انجام شده است.