به گزارش افکارنیوز،

«حنان عشراوی» عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی‌بخش فلسطین از جامعه بین‌الملل خواست که از تداوم جنایات رژیم صهیونیستی جلوگیری کند.

اخبار بین الملل-وی تصریح کرد، جامعه بین‌الملل باید با اختیارات، تعهدات و قوانین خود وارد عمل شده، جنایات مداوم رژیم صهیونیستی را متوقف کرده و پس از بازخواست آن، این رژیم را تحریم کند.

عشراوی با انتشار بیانیه‌ای، جنایات و تجاوزات عمدی رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی از جمله بازداشت شهروندان، تخریب منازل و مؤسسات، اهانت به مقدسات مذهبی اسلامی و مسیحیت، در پیش گرفتن سیاست قتل، تهدید، سرقت و تروریسم سازمان‌یافته علیه ملت فلسطین را محکوم کرد.

وی تضمن انتقاد از بازداشت «عدنان غیث» استاندار قدس توسط رژیم صهیونیستی، تصریح کرد، غیث از زمان تصدوی منصب خود در استانداری، بیش از ۱۷ بار بازداشت شده است.

خبرگزاری «صفا» به نقل از عشراوی گزارش داد، دشمن اسرائیلی در قدس اشغالی خطرناک است؛ زیرا به سیاست پاکسازی نژادی، کوچاندن اجباری، چپاول اراضی و منابع شهرکها و روستاهای قدس ادامه می‌دهد.

این مسئول فلسطینی همچنین خاطر نشان کرد، صهیونیستها به بهانه‌های واهی دست به چنین جنایاتی می‌زنند و در نیمه نخست سال جاری، بیش از ۶۲ ساختمان را در قدس اشغالی تخریب کردند.