به گزارش افکارنیوز،

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بار دیگر عملکرد دونالد ترامپ در مواجهه با شیوع ویروس کرونا در این کشور را ضعیف عنوان کرد و به کنایه گفت برای او اسم جدید در نظر گرفته است. پلوسی سپس ترامپ را آقای «مسائل را بدتر کن» نامید!

اخبار بین الملل- پلوسی در گفت‌وگو با شبکه خبری سی‌بی‌اس، تاکید کرد که دونالد ترامپ از همان ابتدا و در مواجهه با ویروس کرونا، تنها مسائل را پیچیده و بدتر کرده، وی در ادامه گفت: «ترامپ در خصوص ویروس کرونا یا مسائل را رد و یا اقدامات مورد نظر را با تاخیر فراوان انجام داده است».

وی سپس این را هم گفت که رئیس جمهور آمریکا به جای چاره‌اندیشی در خصوص ویروس کرونا، تنها می‌گوید که این ویروس به خودی خود از بین خواهد رفت، همانند یک «معجزه»! رئیس مجلس نمایندگان آمریکا همچنین از اصرار ترامپ برای بازگشایی مدارس در زمان مقرر هم ابراز نارضایتی کرد. پلوسی تاکید کرد که پیش از گشودن مدارس باید آن ها را تجهیز کنیم تا در برابر ویروس کرونا ایمن باشند. ترامپ ایالت‌ها را تهدید کرده که در صورت عدم بازگشایی مدارس در پاییز، بودجه آموزشی را قطع خواهد کرد.

پلوسی پیش از این گفته بود که ترامپ مثل فردی می‌ماند که نمی‌خواهد مسیر درست را بداند و بر حرف اشتباه خود اصرار دارد. رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفته بود که ترامپ در مقابل دانشمندان می‌ایستد و بر ادعای اشتباه خود تاکید می‌کند.