به گزارش افکارنیوز،

حساب توییتری منتسب به دونالد ترامپ جونیور تعلیق شده است، توئیتر در این‌باره اعلام کرده که وی دست به انتشار مطالب «گمراه‌کننده» و همچنین «مضر» در خصوص ویروس کرونا زده و همین امر موجب شده تا حساب او به حالت تعلیق درآید.

اخبار بین الملل- توییتر گفته است که حساب پسر دونالد ترامپ به مدت ۱۲ ساعت در حالت تعلیق خواهند ماند. چرا که پیام وی در خصوص ویروس کرونا با سیاست‌های توییتر در خصوص عدم انتشار مطالب گمراه‌کننده، منطبق نیست.

دونالد ترامپ تاکنون به این موضوع واکنشی نشان نداده، اما بارها اعلام کرده که رسانه‌های آمریکایی با او دشمنی دارند. رئیس جمهور آمریکا همچنین بارها رسانه‌های آمریکایی را «جعلی» خوانده است. از نظر ترامپ، توییتر هم تحت تاثیر گسترده دموکرات‌ها قرار دارد. 

ترامپ جونیور تاکنون پیام‌های زیادی را در حمایت از پدرش در کازار انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر منتشر کرده. براساس نظرسنجی‌ها، محبوبیت ترامپ در پی شیوع ویروس کرونا و اعتراضات گسترده در این کشور، کاهش یافته و فاصله «جو بایدن»، نامزد انتخاباتی حزب دموکرات، با وی در نظرسنجی‌ها در حال افزایش است. علی‌رغم این موضوع و اینکه تنها ۱۰۰ روز به انتخابات آمریکا زمان باقی مانده است، ترامپ نظرسنجی‌ها را هم جعلی خوانده و مدعی شده که طرفداران وی در این نظرسنجی‌ها شرکت نمی‌کنند!