به گزارش افکارنیوز به نقل از ايسنا، به گفته پليس هند اين دو آدمربا كه از همكاران سينمايي ميناكشي تاپار بودند، پس از ربودن اين بازيگر، مبلغ ۲۰ هزار دلار از خانوادهاش درخواست كردند تا دخترشان را آزاد كنند اما زماني كه اين مبلغ را به طور كامل دريافت نكردند دست به اين جنايت زدند.

به گفته پلیس این دو آدم‌ربا که یک زن و یک مرد بوده‌اند، پس از طرح دوستی با «میناکشی» و به دست آوردن اطلاعاتی در مورد وضعیت مالی و خانوادگی او برنامه ربودن او را طراحی کردند.

به گفته پلیس، این بازیگر به همراه این دو متهم به منطقه‌ای در مرز این کشور با نپال رفته و پس از ربودن مقتول پیغامی به خانواده‌اش فرستادند و این مبلغ را درخواست کردند. این دو متهم همچنین خانواده «میناکشی» را تهدید کردند در صورت عدم پرداخت این مبلغ تصاویر هرزه‌نگاری از دخترشان تهیه و منتشر می‌کنند. اما وقتی مبلغ درخواستی را تحویل نگرفتند این بازیگر سینما را خفه کرده و سرش را از بدنش جدا کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی CBC news، به گفته پلیس هند متهمان پس از مثله‌کردن جسد و هنگام بازگشت به «بمبئی» بخش‌هایی از این جسد را در جاده رها کردند.