به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، روزنامه صهیونیستی هاآرتص در مقالهای نسبت به وضعیت بلاتکلیف ساکنین اسرائیل در رابطه با جنگ با ایران انتقاد کرد.

این مقاله با لحنی طنزآلود به انتقاد از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی می‌پردازد.

نویسنده این مقاله می‌نویسد، اگر من اختیار کنار گذاشتن یک چیز را داشته باشم، قطعا آن تهدید علیه ایران خواهد بود. حداقل اینطور راحت‌تر می‌خوابم.

وی سپس با اشاره به تهدیدهای پی در پی بنیامین نتانیاهو به بیان یک مثل می‌پردازد. او می‌نویسد، نیمه شبی یک نفر وارد آپارتمان خود می‌شود و یک لنگه از کفش‌هایش را با سر و صدای زیاد در می‌آورد که این کار او همسایه‌هایش را بیدار می‌کند. آن‌ها از او می‌خواهند که کمتر سر و صدا کند. او پس از رفتن همسایه ها به آرامی لنگه دیگر کفش را از پای خود خارج می‌کند، اما بعد از مدتی می‌بیند که همسایه‌های وی که متوجه درآوردن کفش دیگر نشده‌اند، از او می خواهند که کفش دیگر را دربیاورد تا آن‌ها از فکر آن خارج شوند و بتوانند بخوابند.

حالا ما وضعیتی مشابه با این داستان داریم. ما منتظر بنیامین نتانیاهویی هستیم که مردم زیادی را در تنش شدیدی نگاه داشته است. ما منتظریم تا او لنگه دیگر کفش را هم در بیاورد. ما نمی‌توانیم بخوابیم و کابوس‌ها رهایمان نمی‌کنند. آقای نتانیاهو ادامه دهید. آیا ما به ایران حمله می‌کنیم یا نه؟ من به شخصه بسیار نگرانم. همه چیز آرام است، اما همیشه طوفان بعد از آرامش می‌آید.

نویسنده این مقاله در بخشی هم به گسترش " گنبد آهنین " اسرائیل اشاره و عنوان می‌کند که این طرح فقط به نفع عرب‌هایی است که در جشن‌های خود تیر هوایی می‌زنند. نصب این گنبد آهنین به آن‌ها کمک می‌کند تا آتش‌بازی رنگارنگی داشته باشد.

این مقاله در پایان می‌افزاید، من برخی جوانان را می‌بینم که شیفته شخصیت‌های داستان‌های مجرمانه هستند. آن‌ها از این که همه از این فرد می‌ترسند لذت می‌برند. اما من به آن‌ها می‌گویم که حتی این شخص قهرمان هم در دل خود از همه اطرافیان واهمه دارد.

نگاهی به این مقاله نشاندهنده اوج درماندگی و اضطرابی است که صهیونیستها در قبال ایران و حمله احتمالی اسرائیل دارند که خواب را از ساکنین سرزمینهای اشغالی گرفته است.