به گزارش افکارنیوز،

 «صالح العاروری» معاون « اسماعیل هنیه » رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در گفتگو با المیادین تاکید کرد که «مقاومت» نقطه مشترک میان حماس و حزب‌الله است.

اخبار بین الملل- العاروری گفت که با «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب‌الله درباره اوضاع قدس اشغالی و طرح ضد فلسطینی معامله قرن و طرح صهیونیستی الحاق گفتگو کردیم.

معاون اسماعیل هنیه خاطرنشان کرد که ما با حزب‌الله درباره طرح‌های ارائه شده برای همه مسائل منطقه‌ای و تشخیص خطراتی که علیه مقاومت وجود دارد موافقیم و حزب‌الله همواره حامی تاریخی مقاومت فلسطین و همه گروه‌های آن بوده و هرگز از آن دست نکشیده است.

 صالح العاروری افزود که تنش‌های غزه مربوط به تحرکات رژیم اشغالگر صهیونیستی در تشدید محاصره و تجاوزات خود ضد ملت فلسطین است.

وی اشاره کرد که تنش‌های اخیر غزه در پی تشدید محاصره رژیم اشغالگر در کنار شیوع گسترده کرونا بود که امور را به مرحله‌ای از فشار رسانده که نمی‌توان با آن تعامل کرد.

معاون رئیس دفتر سیاسی حماس هشدار داد که تقابل بعدی با دشمن اشغالگر نتایجی متفاوت از درگیری‌های قبلی خواهد داشت و ما همواره برای حمایت از فرزندان فلسطین آماده‌ایم.

وی تاکید کرد که در صورت وقوع یک درگیری نامحدود٬ جبهه داخلی اشغالگران امن نخواهد بود و این جبهه نیز تبدیل به بخشی از جنگ می‌شود.

صالح العاروری خاطرنشان کرد که احتمال وقوع درگیری با دشمن اشغالگر وجود دارد؛ زیرا دشمن در تلاش برای تحمیل بحران‌های خود به ملت فلسطین است.