به گزارش افکارنیوز،

یکی از رهبران جنبش الجهاد الاسلامی فلسطین توافق امارات و رژیم صهیونیستی بر سر عادی سازی روابط بین خود را «اقدامی خطرناک» از سوی آن دو دانست و گفت که این توافق منطقه را وارد «مرحله جدیدی» خواهد کرد.

اخبار بین الملل- «خضر حبیب»، روابط جمهوری اسلامی ایران با کشورهای اسلامی را مبتنی بر حسن هم‌جواری دانست که برخی از کشورهای منطقه غرب آسیا چشم دیدن آن را ندارند.

او گفت: «جمهوری اسلامی ایران از مقاومت در هر مکانی برای مقابله با هیمنه آمریکا و صهیونیست‌ها حمایت می‌کند و از همه امت اسلامی خواسته می‌شود از آرمان فلسطین حمایت کند؛ چرا که قدس متعلق به همه مسلمانان جهان است».

به گزارش شبکه العالم، این عضو جهاد اسلامی از رویکرد و سیاست برخی از کشورهای عربی انتقاد کرد و گفت که این گونه کشورها به رغم داشتن بزرگترین دارایی در دنیا فاقد اراده و در برابر غرب خوار و ذلیل هستند.

خضر در ادامه افزود: «برخی از رژیم‌های عربی این اواخر نشان دادند که جز مزدوری برای قدرت‌های استکبار نبوده و علیه مقدسات امت اسلامی و اراده ملت‌های مسلمان عمل می‌کنند».

او آینده را از آن مقاومت و همه کسانی دانست که به این خط فکری تعلق دارند، دانست و گفت که آن کسی که باید از بین برود اشغالگران و حامیان آن‌ها در منطقه هستند.

عضو جنبش جهاد اسلامی فلسطین اتحاد و بازسازی آرایش در بین گروه‌های فلسطینی برای مقابله با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی و توطئه‌های این رژیم ضروری دانست و گفت که رژیم صهیونیستی نه تنها برای فلسطین بلکه خطری برای همه منطقه و امت اسلامی است.