به گزارش افکارنیوز،

سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد یگان پهپادی و موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در عملیاتی مشترک یک هدف مهم را در ریاض، پایتخت عربستان سعودی هدف گرفته‌اند.

اخبار بین الملل - یحیی سریع، سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن در این باره اعلام کرد: نیرو‌های هوایی و موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن عملیات نظامی مشترکی را امروز (پنج‌شنبه) انجام دادند و هدف مهمی را در ریاض، پایتخت عربستان سعودی هدف قرار دادند و این پاسخی به تشدید حملات دشمنان و محاصره یمن است.

او گت: به فضل خداوند نیروی پهپادی و نیروی موشکی یمن عملیات نظامی مشترکی را انجام دادند و با موشک بالستیک «ذوالفقار» و ۴ پهپاد «صماد ۳» ریاض را هدف قرار دادند.

یحیی سریع تاکید کرد: این هدف گیری در پاسخ به تشدید مستمر حملات دشمن سعودی به شهر‌های یمن و تداوم محاصره کشور عزیزمان است.

سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن خطاب به رژیم سعودی گفت: رژیم جنایتکار و متجاوز سعودی مادامی که به دشمنی و محاصره کشور و مردم بزرگ یمن ادامه دهد، عملیات‌های کوبنده ما نیز ادامه خواهد داشت.

پیش از این نیز شبکه تلویزیونی المسیره در گزارشی اعلام کرده بود نیرو‌های یمنی با حملات پی در پی به فرودگاه بین‌المللی أب‌ها در عربستان نشان دادند برای حملات دردناک‌تر و دقیق‌تر به مراکز حساس متجاوزان آماده‌اند. چهار حمله به فرودگاه أب‌ها در عربستان طی چند روز به خوبی برنامه آتی نیرو‌های مسلح یمن را آشکار کرد.